Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Haftaya Ay, Başak burcundayken işlerimize odaklanarak başlıyoruz. Çarşamba günü Terazi burcunda bir Ay tutulması yaşanacak ve bu tutulma esnasında Jüpiter-Satürn karesi devreye girecek. Bazı sıkıntılara, sorunlara ve engellenmelere açık olacağız. Bazı ilişkilerimizde bitişler, sonlanmalar ve sıkıntılar görülebilir. Neyse ki hafta sonu yapabileceklerimizin enerjisiyle durumları toparlamayı bileceğiz.

KOÇ

Bu hafta başı iş hayatınız fazlasıyla yoğun olabilir ve bu yoğunluk sizi yorabilir. Enerjiniz yavaş yavaş yerine geliyor. Özel hayatınızı ilgilendirecek önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

BOĞA

Özel hayatınızın detaylarına vakit ayırmalısınız ama sosyal ortamlarınız ve kafanızı meşgul eden işler buna izin vermeyebilir. İş ve sağlık hayatınızda önemli konular karşınıza gelebilir.

İKİZLER

İş konularınız bu kadar aktifken, aile hayatınıza ve özel ilişkinize daha fazla özen göstermelisiniz. Sosyal ortamlarınız hareketlenirken kafanızda yapmak istediğiniz çok şey olacak.

YENGEÇ

Yakın çevre ilişkileriniz, odaklanmanız gereken başlıca konulardan biri olacak. Kariyerinizi ve aile hayatınızı ilgilendirecek bir tutulma yaşayacaksınız. Ailenize vakit ayırmalısınız.

ASLAN

Maddi kazanımlarınız, paranızın hesabıı ve sahip olduklarınız üzerine odaklanacaksınız. Yakın çevrenizde olup biten olaylar sizi fazlasıyla ilgilendirebilir. Dengenizi iyi koruyun.

BAŞAK

Özel hayatınıza daha fazla zaman ayırmak isterken, ailenize karşı sabırsız ve anlayışsız tutumlar içine girebilirsiniz. Bu hafta maddi konularda önemli sonuçlar ve konular karşınıza çıkacak.

TERAZİ

Bu hafta başı işlerinizi organize etmek size zor gelebilir. Tembelliğinizi ve bazı kararsızlıklarınızı bir kenara bırakmalısınız. Önemli değişimlere ve duygusal oluşumlara hazırlıklı olmalısınız.

AKREP

Sosyal çevrenizin hareketliliği bu hafta başı sizi maddi ve manevi yönden zorlayabilir. Bir olayın içyüzü ortaya çıkabilir ve siz beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

YAY

Oldukça hareketlendiğiniz bu dönemde yapmanız gereken işler sizi biraz agresif kılabilir. Eğlenceye ve aşka ihtiyacınız var. Sosyal ortamlarınızda bazı konular önünüze gelebilir.

OĞLAK

Aklınızda bir sürü plan var ama kısa vadede bunları uygulamak size zor gelebilir. Etrafınızda olup biten durumlardan etkileneceksiniz. Kariyerinizde önemli sonuçlar oluşabilir.

KOVA

Maddi konularda dengeyi sağlamanız gerektiğini bildiğiniz halde bu hafta başı sosyal çevreniz ve ortamlarınız için para harcamalarınız sizi sinirli kılabilir. Bazı işleriniz sonuçlanabilir.

BALIK

Karşı tarafın isteklerine odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda yolunda gitmeyen işleriniz yüzünden sinirli davranabilirsiniz. Parasal konularda bazı sonuçlar elde edebilirsiniz.