Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Bugün doğduysanız; bilim, matematik ve zihinle ilgili işler tam size göre demektir. Becerikli ve iş bitirici yapınız sayesinde etrafınızda her zaman önemli ve güçlü dostlarınız olacak. Yalnız sabırsız ve fevri yanlarınızı çok iyi dengelemeli, etrafınızdakileri üzmemelisiniz. Bu sene, duygusal olarak hayatınızda çok önemli değişimler oluşabilir.

KOÇ

Bugün Merkür, Koç burcuna geçecek ve 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşacak. Önemli görüşmeler, konuşmalar ve anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlıyor

BOĞA

Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Arkanızdan konuşan insanların varlığına dikkat edin.

İKİZLER

Merkür, 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerleyecek. Organizasyona yönelik işlerinizde, davetlerde ve grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.

YENGEÇ

Kariyer ve iş evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, 15 gün boyunca bu alandaki görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, cesur ve cesaretli olacaksınız.

ASLAN

Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda iletişiminiz hızlanıyor. Önemli görüşmelere hazır olun. Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınız artabilir.

BAŞAK

Ortaklaşa para konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak. Kredi ya da borç almak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Ruhsal konular her zamankinden daha fazla ilginizi çekebilir.

TERAZİ

Merkür, ilişkilerinizi ve özel yaşamınızı etkileyecek. Yaşadığınız ilişkide problemleriniz varsa çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. Anlaşma ve kontratlar gündeminizde yer alabilir.

AKREP

Merkür, 2 boyunca iş ve hizmet alanlarınızdaki konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmenizde yarar var.

YAY

Aşk hayatınızda duygularınızı çekinmeden dile getirebilir, sorunlarınız varsa zorlanmadan çözüm bulabilirsiniz. Özellikle çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem olacak

OĞLAK

Merkür, ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili konu ve sorunlara aktif ve çözümsel bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Aile büyüklerinizle olan iletişiminiz hızlanacak.

KOVA

Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak.

BALIK

Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerleyecek. Zorlandığınız maddi konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz.