Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

İstanbul'da bugün hava parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde yağmur ve sağanak yağış bekleniyor. En yüksek sıcaklık 12 derece olacak. 

Ülkenin kuzey ve doğu kesimlerinde görülecek yağışların Trabzon, Rize, Artvin'in kıyı kesimi, Erzurum, Kars, Ardahan, Iğdır, Bingöl, Muş, Batman, Mardin, Bitlis, Siirt, Şırnak ve Hakkari çevreleri ile Diyarbakır'ın doğu ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması tahmin ediliyor. 

12 İLE KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da bugün görülecek yağışların; Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Bingöl ile Diyarbakır'ın doğu ilçelerinde kuvvetli sağanak yer yer gök gürültülü sağanak; Hakkari, Bitlis, Muş, Erzurum, Kars ve Ardahan çevrelerinde kuvvetli karla karışık yağmur ve kar yağışı, yer yer yoğun kar yağışı şeklinde olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar vb) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

İL İL HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN  

SICAKLIKLAR 6 DERECE AZALACAK

Hava sıcaklığının iç ve doğu kesimlerde 2 ila 6 derece azalarak, mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor. 

Dolar haftaya nasıl başladı? Altın ve borsada son durum ne? İşte haftanın açılış rakamları....

1 DOLAR KAÇ LİRA OLDU?

1 EURO KAÇ LİRA OLDU?

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

İŞTE ALTIN FİYATLARI

Haftaya Ay, Yay burcundayken, eğitim, seyahat, medya, hukuk, ticaret alanlarına bağlı işlerimizin üzerine eğilerek başlayabiliriz. Uzakta yaşayan akrabalarımızdan önemli haberler alabiliriz. Çarşamba günü bazı fikirlerimizde takıntılı olabiliriz ama yine de birçok düşüncemizi uygun bir zemine oturtabiliriz. Perşembe günü bilinçaltımızda ve bilincimizde önemli açılmalar yaşanabilir. Değişik konu ve olaylara her zamankinden daha fazla ilgi gösterebiliriz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

İBB'nin trafik yoğunluk haritasına göre, İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 47.

İŞTE YOLLARDA SON DURUM