Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Yıldızınız bugün ne söylüyor?

    HANDE KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

    Bugün sabah saat 08.23’te devreye giren Akrep burcundaki dolunay, ortaklaşa parasal konularda, değişim sağlamamız gereken noktalarda ve sahip olduklarımızı bırakmak anlamında etkili olacak. Hırslarımızı kontrol etmeli, sahip olduklarımız için şükretmeli, bizi kriz anlarına çekecek duygusal travmalardan uzak durmalıyız. Yine bu dolunayda devreye giren Venüs-Uranüs birleşimi anlık ilişkileri ve tutkuları hayatımıza taşıyabilir. İlişkimizde bir sorun yaşıyorsak sonradan pişman olacağımız işlere kalkışmayalım.

    KOÇ

    Dolunay, ortaklaşa parasal konulara dikkatinizi çekecek. Birkaç gün boyunca ortak para ödemelerinizde hassaslıklar ve duygusal zorlanmalar oluşabilir. Sürpriz bir aşk başlayabilir.

    BOĞA

    Bu dolunay sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızı etkileyecek. Bu süreçte, özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla ve partnerinizle bağlantılarınızı daha fazla kuvvetlendirmelisiniz.

    İKİZLER

    Hem sağlıkla hem de işle ilgili konularda önemli sonuçlara açık olacaksınız. Beklenmedik yerlerde özellikle de arkadaş ortamlarınızda değişik türden ilişkiler dikkatinizi çekebilir.

    YENGEÇ

    Dolunay, aşk hayatınızı veya çocuğunuzla ilgili konuları tetikleyecek. Kariyerinizle ilgili konularda beklenmedik gelişmeler meydana gelirken, aşk hayatınız da hız kazanacak.

    ASLAN

    Ev, aile ve yuva konularına dikkatinizi verebilirsiniz. Aile hayatınızda birkaç gün boyunca hassasiyetler oluşabilir. Uzaklardan alınacak haberlerle ani bir seyahat devreye girebilir.

    BAŞAK

    Dolunay, iletişimsel konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım ve medyayla ilgili konularda çok önemli sonuçlar elde edebilirsiniz.

    TERAZİ

    Elinize bir miktar para geçebilir ya da parasal konularda çeşitli hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Alacak-verecek dengesini iyi oturtmaya çalışın. Aniden başlayacak bir ilişki devreye girebilir.

    AKREP

    Dolunay, sizin kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Sevdiğiniz insanın hayatındaki değişimler yüzünden siz de hayatınızdaki birtakım olayları değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

    YAY

    Dolunay, bir olayın içyüzünü ortaya çıkarabilir. Etrafınızda bazı kadersel oluşumlar cereyan edebilir. Bunların sonucunda siz de kendinizi olmadık durumların içinde bulabilirsiniz.

    OĞLAK

    Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda hassaslıklar, sıkıntılar, problemler yaşamaya meyillisiniz. Bu süreçte özel hayatınız ile sosyal çevreniz arasında kalmamaya dikkat etmelisiniz.

    KOVA

    Kariyerinizde hızlı ve beklenmedik duygusal konular oluşabilir. Satış, reklam, pazarlama ve tanıtımla ilgili işlerinizde güzel ilişkiler, yüz güldürecek sonuçlar elde etmeye yatkınsınız.

    BALIK

    Dolunay, sizin seyahat, eğitim, hukuksal işler ve yabancılarla yapılacak ortaklaşa işler alanınızda gerçekleşecek. Uzak çevrenizden alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ