Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

Bugün gece saatlerine kadar Ay, Akrep burcunda olacak. Duygularımız yoğun, hislerimiz güçlü olabilir. Yanlış anlamaya ve abartmaya karşı dikkatli olalım. Sabit ve inatçı fikirler gerginlik yaratabilir. Yarın oluşacak dolunayın etkisini bugünden hissetmeye başlayabiliriz. Sinirli olmamaya, agresif tutumlar içine girmemeye özen gösterelim.

KOÇ

Enerjiniz o kadar dağınık ve yoğun ki, hızlı ve aceleci tavırlarınızla yolunda giden işlerinizi kendiniz bozmamaya özen göstermelisiniz. Bugün, sizi rahatlatacak ve yol gösterecek insanlara olan ihtiyacınızı gidermeye çalışmalısınız.

BOĞA

Ortaklaşa parasal konularda sinirli ve agresif tutumlar içinde olabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda insanlar sizinle paylaşım içinde olmak isterken, siz kafanızdaki düşünceler yüzünden durumlardan çok da keyif almayacaksınız.

İKİZLER

Özel hayatınızda karşı tarafın bazı hareketleri sizi sinirlendirebilir veya siz onun agresif tepki vermesine neden olabilirsiniz. Yapmanız gereken işlerinizi ertelememeniz faydanıza olabilir. Bugünün işini yarına bırakmamaya özen gösterin.

YENGEÇ

Özel hayatınızdaki insanla sosyal ortamlarınızda bazı anlaşmazlıklara ve tartışmalara açık olabilirsiniz. Bu aralar günlük koşuşturmalarınız sizi fazlasıyla zorluyor. Bir arada olduğunuz insanlara karşı anlayışı elden bırakmamaya çaba gösterin.

ASLAN

Özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasındaki gerginlikler artabilir. Bugün, ailevi konularınızda çok da iyimser olamayabilirsiniz. İçinizde yükselen enerjiyi önümüzdeki birkaç gün boyunca iyi bir şekilde kontrol etmeye özen göstermeniz gerekiyor.

BAŞAK

Kısa vadeli planlara odaklanmak bugünün konusu olacak. Gün içinde sevdiğiniz dış ortamlarda bulunsanız bile çok kolay mutlu olamayabilirsiniz. Aile arasındaki gerilimleri bu birkaç gün iyi kontrol etmeye çalışın.

TERAZİ

Bugün para dengenizi oturtma konusunda kolay memnun olmayacaksınız. Bu durum beklentilerinizin yüksek olmasından kaynaklanıyor. Düşüncelerinizde iniş çıkışlar var. Dengeli davranmalı ve çevrenize karşı anlayışı elden bırakmamalısınız.

AKREP

Geleceğiniz adına düşündüklerinizi uygulamak için adım atmak ve ilerlemek isteyebilirsiniz. Ancak bu istekleriniz bugün özel yaşantınızda birtakım zorlanmalara yol açabilir. Maddi konularda anlık tepkiler bu hafta sonu etkili olabilir.

YAY

Bugün, canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Bazı sözlerinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta sonu özel hayatınıza ve ilişkinize her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Anlık çıkışlardan kaçınmalısınız.

OĞLAK

Sosyal ortamlarda alacağınız keyif bugün pek yüksek olmayabilir. Aslında vaktinizi sevdiğinize harcamak istiyorsunuz. El atmanız gereken birçok konu olmasına karşın, içinizden bir şey yapmak gelmeyebilir. Dinlenmeyi tercih edebilirsiniz.

KOVA

Toplumsal işleriniz bugün devrede olacak. Aileniz ve işiniz arasında bocalayacağınız birkaç gün sizi bekliyor. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınıza vereceğiniz tepkileri iyi kontrol etmeye çalışın. Ne olursa olsun fevri hareketler sergilemekten kaçının.

BALIK

Kaçış yolunu bulduğunuz anda sorunlarınızı göz ardı etmeye meyilli olduğunuz bir dönemdesiniz. Bugün, fikirlerinizi sevdiklerinize aktarmakta biraz zorlanabilirsiniz. Aile hayatınız ve iş alanlarınız arasındaki gelgitleri kontrol altına almalısınız.