Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

Bugün yeniden sahneye çıkan Jüpiter-Satürn karesi Dünya astrolojisinde önemli krizleri, doğal afetleri (deprem, sel, heyelan, tsunami, volkanik etkiler) tetikleyen bir pozisyondur. Risk içeren parasal işlerimizde sorunlar oluşabilir. Bu oluşum bir yandan bir dizi sorun ve sıkıntıyı tetiklerken, diğer yandan da arzu ettiğimiz hayata hizmet etmeyen şeyleri temizleyebilir. Bu süreçte riskli adımlara kalkışmamaya, çok açılmamaya, büyük harcamalarda bulunmamaya çaba sarf edelim.

KOÇ

İşinize dair birçok alanda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Seyahatlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Oluşan olumsuzluklar karşısında nelerin değişmesi gerektiğini iyi gözlemlemelisiniz.

BOĞA

Ortaklaşa para konularında problemler oluşabilir. Borç almayın, borç vermeyin ve riskli yatırımlardan kaçının. Özellikle borsada yatırım yapıyorsanız riskten kaçınmaya özen göstermelisiniz.

İKİZLER

İlişkilerinizde sizi sıkan ve daraltan birtakım sorunların ön plana çıktığını görme ihtimaliniz var. Birtakım sıkışıklıklar ve özel hayatınızdaki bazı sorumluluklar sizi fazlasıyla bunaltabilir.

YENGEÇ

Yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda birtakım sıkıntılar, engeller, problemler ve bozulmalar oluşabilir. İletişime dayalı önemli işlerinizde de bazı sorunlara açık olabilirsiniz.

ASLAN

Parasal konularda daralmalar yaşayabilir, sıkıntıya düşebilirsiniz. Aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamaların sorumlulukları yüzünden endişeler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Aile hayatınızın sorumlulukları kendinizi geliştireceğiniz noktalarda biraz yavaşlamanıza sebep olabilir. Minimal kararlar almaya çalışın ve kararları uygun bir şekilde hayata geçirin.

TERAZİ

Yakın çevrenizde olup biten konularda hayata negatif bakabilirsiniz. Bu da maneviyatınızda zorlanmalar yaratabilir. İşinizde karşılaşacağınız sıkıntıları çok dert etmemeye özen gösterin.

AKREP

Sosyal çevrenizden gelecek olan birtakım fırsatların maddi koşullara takılı kaldığını görebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren işler için küçülmeler ve kısılmalar oluşabilir. Bazı işleriniz bitebilir.

YAY

İş hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlerin ortaya çıkması muhtemel. Hayati sorumlulukların, iş hayatınıza olumsuz yansıması söz konusu olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

OĞLAK

Yabancılarla yapılacak işler, hukuk, eğitim, medya ve seyahat alanlarınızda sıkıntılar oluşabilir. Bu durum başkalarının sorumluluklarına çok fazla eğilmenizden kaynaklı olabilir.

KOVA

Sosyal ortamlarda geleceğiniz adına giriştiğiniz işlerinizde ve parasal konularda zorlanmalar söz konusu olacak. Ödeme almanız gereken yerlerden parasal konularda sıkışabilirsiniz.

BALIK

Ortağınızla birlikte büyümek isterken kariyer sorumluluklarınız yüzünden bu isteğinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla daha fazla paylaşım içinde olmanız gerekiyor.