Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

Bugün itibarıyla Mars, Akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. Bizi zorlayan fiziksel enerjilerden sonra ruhsal anlamda da birtakım zorlanmalar devreye giriyor. 30 Haziran’a kadar ortaklaşa parasal işlerimizde, ödemelerimizde, vergi meselelerinde, borçlarda, başkalarının alanlarında ve önemli girişimlerimizde sorunlara açık olabiliriz. Bu süreçte bizi hırslandıran, çok istediğimiz girişimlerimizde bazı blokajlara ve enerji sıkıntılarına açık olabiliriz.

KOÇ

Mars, ortaklaşa para alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Başkalarıyla paylaştığınız kaynaklarda, kendi imkânlarınızın dışında gelişen birtakım olaylarla karşılaşabilirsiniz.

BOĞA

Mars’ın ilişkiler alanınıza kaymasıyla beraber, özel hayatınızda sorunlara açık olacaksınız. Haziran sonuna kadar tamamlanmamış girişimleriniz özel hayatınızda karşınıza gelebilir.

İKİZLER

Haziranın sonuna kadar iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda birtakım sıkıntılarla ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte eskiden iş yaptığınız insanlarla bağlantılar artabilir.

YENGEÇ

Aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili konularda, sanatsal ve sporsal aktivitelerde enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız.

ASLAN

Aile hayatınızdaki mücadelelerinizde birtakım sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Haziran sonuna kadar ailenizle olan ilişkilerinizde enerjinizi ortaya koyuş şeklinizde sıkıntılara açıksınız.

BAŞAK

Mars, yakın çevre alanlarınıza kayıyor. İletişimsel konularda aksilikler yaşanabilir. 30 Haziran’a kadar enerjinizi iletişimsel konularda istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz.

TERAZİ

Mars, parasal alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. 30 Haziran’a kadar bu alanlarda birtakım aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Önemli parasal girişimlerden kaçının.

AKREP

Kişisel mücadeleleriniz, atılımlarınız ve girişimlerinizde birtakım engellerle karşılaşmanız mümkün. Haziranın sonuna kadar bu etki devam ediyor. Ruhsal durumunuza dikkat edin.

YAY

Haziran sonuna kadar çok önemli girişimlerden kaçının. Özellikle aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, sanatsal işlerinizde ve risk içeren yatırımlarınızda sıkıntılar olabilir.

OĞLAK

Mars, sosyal çevre ve arkadaşlık evinize kayarak gerilemeye devam edecek. Haziran sonuna kadar, sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat edin.

KOVA

Bugün itibarıyla Mars gerilemeye kariyer hayatınızda devam edecek. Haziran sonuna kadar kariyerinizde ve iş hayatınızda birtakım sorunlara ve risklere açık olacaksınız.

BALIK

Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuk ve ticaret alanlarınız Mars’ın gerilemesinden etkilenecek. 30 Haziran’a kadar enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayacaksınız.