Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

 

KOÇ

Bugün özgürlük hissinizi sorumluluklarınızla yaşamak zorundasınız. Fikirsel olarak huzursuzluklarınız yüksek olabilir. Yaşadığınız olayları biraz hafife alırsanız sizden mutlusu olmayacak.

BOĞA

Ortaklaşa para harcamalarınızda sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz. Zorlandığınız alanları geride bırakabilmeniz için birilerinin bunu size hatırlatmasını beklemeyin.

İKİZLER

Birkaç gün boyunca dolunaydan alacağınız etkiyle sevdiğinizle aranızdaki konuşmalara dikkat edin. Bu alanda sorumluluklarınız devreye giriyor. Aile büyüklerinizden destek alabilirsiniz.

YENGEÇ

Olayları kafanızda büyüttüğünüz bir dönem olabilir. İş ve sağlık alanları- nızda yarın yaşanacak dolunay yüzünden gerginliklere açık olabilirsiniz. İşlerinizi iyi organize etmeye çalışın.

ASLAN

Aşk, çocuk ve eğlence hayatınızın sorumlulukları sabah saatlerinde etkili olsa bile gün içinde keyfiniz yerine gelebilir. Sosyal çevrenizdeki insanlarla olan konuşmalarınızı kafanızda tartın

BAŞAK

Aile hayatınızın sorumlulukları ön planda olabilir. İş alanlarınız ve davranışlarınız arasında daha olumlu bir köprü kurmaya çalışın. Özel ilişkilerinizi kontrol etmekten vazgeçmelisiniz.

TERAZİ

Enerjiniz bugün sizi kısa vadeli planlara itebilir. Yakın çevrenizle gitmeniz gereken yerlere gidecek ve biraz olsun iş ortamlarınızdan uzaklaşmış olacaksınız. Düşünceleriniz sizi çok sıkıştırıyor

AKREP

Siz değişmeye istekli oldukça her şey daha rahat şekilleniyor. Parasal konularda bazı sıkışmalar yaşamamış olsanız bile, yarın devreye girecek dolunayla beraber kazançlarınız artabilir.

YAY

Özel yaşantınızda hâlâ bir denge kurabilmiş değilsiniz. Bugün, ilişkileriniz ve konuşmalarınız sizin için çok önemli olacak. Çevrenizdeki insanlardan önemli konularda yardım alabilirsiniz

OĞLAK

Bugün, kararlarınızda mantığınızdan yardım alabilirsiniz. İş hayatınızdaki gelişmeler kafanızın karışmasına neden olabilir. Özel ilişkilerinizde karşı tarafın sizi düşündüğünü göreceksiniz.

KOVA

Sorumluluklarla ve biraz ciddi başlayan gününüz, sonrasında son derece eğlenceli bir hal alacak. Özel alanlarınız ve sosyal çevre aktiviteleriniz arasındaki dengeyi sağlamanız gerekiyor.

BALIK

Sabah saatlerinde sorumluluklarınız ön planda olacak. Öğleden sonraysa keyfiniz artmaya başlayacak. Aileniz ve kariyeriniz arasındaki dengeyi sağlamaya özen göstermenizde yarar var.