Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

Bugün sabah saatlerinde Ay boşlukta olacağı için yapmamız ve tamamlamamız gereken basit işlerimizin üzerine eğilebiliriz. Sabah saatlerinde kafamız çözüme yönelik çalışacak. Kalbimizden geçenlerle fikirlerimiz arasında bir köprü kurulabilir. Öğleden sonra saat 13.03 itibarıyla Ay burç değiştiriyor ve boğa burcuna geçiyor. Olaylara yavaş ve temkinle yaklaşabilir, bulunacağımız ortamlardan istediğimiz keyfi alabiliriz.

KOÇ

Bugün, iletişimsel ve mantıklı yönlerinizle hayatınıza yön vereceksiniz. Yakın çevrenizden bir insan size yardım edebilir. Hayatınızın değerini öğreneceğiniz bir gün sizi bekliyor.

BOĞA

Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizin maddi planlamaları sabah saatlerinde önem kazanabilir. Önemli işlere kalkışmayın. Öğleden sonra kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

İKİZLER

Sosyal çevre ortamlarınızda arkadaşlarınızdan ve çevrenizden alacağınız ilham yüksek olabilir. Olaylara mantıkla yaklaşacak ve çevrenizin sorunlarına kolayca çözümler bulacaksınız.

YENGEÇ

Kafanızdaki düşünceler sizi endişelendirmeyecek. İşlerinizde önemli bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Çok önemli işlerinizi ve görüşmelerinizi sabah saatlerine denk getirmeyin.

ASLAN

Bugün değişik yerler görmek, maceralara atılmak isteyebilirsiniz. Öğlene kadar yapacağınız planlarda dikkatli olun. Öğleden sonraysa kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

BAŞAK

Kafanızdaki planları öğleden sonra devreye sokabilirsiniz. Bir para işiniz varsa sabah saatlerinde bu işinize daha mantıklı yaklaşabilirsiniz. Kalbiniz doğru yönde sizi destekliyor.

TERAZİ

Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlarda sabah saatlerinde mantıklı olabilirsiniz. Öğleden sonra parasal işlerinizi halletmeli ve işinizi destekleyecek kararlar içinde olmalısınız.

AKREP

Bu aralar parasal işlerinizde kafanız çok iyi çalışıyor. Duygularınızı işin içine katarak yönünüzü daha kolay bulabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı görme isteğiniz bugün önem kazanacak.

YAY

Eğlenceli işlerinizde yolunuzu bulabilirsiniz. Arzu ettiklerinizle kafanızdan geçenler sabah saatlerinde sizi tatmin edebilir. Öğleden sonraysa biraz daha ağır hareket edeceksiniz.

OĞLAK

Aile hayatınızdaki bazı konuşmalar içinizi rahatlatabilir. Ailenize yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Gün içinde aktiviteleriniz ve eğlenceli olaylar artmaya başlayacak.

KOVA

İletişim ve yaratıcılık gerektiren alanlarda işlerinizi kolay koordine edeceksiniz. Kalbinizle düşünceleriniz arasında köprü kuracaksınız. Öğleden sonra ailenize yöneleceksiniz.

BALIK

Evinizle ilgili konuşmalarda yol gösterici olabilir ve olaylara mantıkla yaklaşabilirsiniz. Etrafınızda olup bitenleri merak edecek ve kısa vadeli işlerinizi devreye sokacaksınız.