Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Zonguldak'ta 6 yıldır görev yapan polis memuru 26 yaşındaki Gökhan Yavuz, kendisi gibi polis olan kız arkadaşı Gizem Sakallı'ya, Kapuz Plajı'nda gül ve mumlarla süslenen kırmızı halı üzerindeki masada evlenme teklifi yaptı.

Yavuz, teklifini kabul eden sevgilisine yüzükle birlikte kelepçe taktı. İl Emniyet Müdürlüğü'nde motosikletli yunus timlerinde görev yapan Gökhan Yavuz, iş arkadaşlarıyla birlikte Kapuz Plajı'da polis sevgilisine sürpriz evlenme teklifi organizasyonu yaptı. Kırmızı halı serilen plaja masa konuldu. Halı ve masa mumlarla ve gül yapraklarıyla süslendi.

Hazırlıkların tamamlanmasından sonra Yavuz, Zonguldak Polisevi'nde çalışan sevgilisini gezme bahanesiyle plaja getirdi. Kırmızı halı ve masayı gören Gizem Sakallı şaşırdı. Yavuz, plajın ortasındaki masada sevgilisine evlenme teklif etti.

Yavuz, teklifi kabul eden sevgilisine yüzükle birlikte kelepçe taktı. Gökhan Yavuz, unutulmayacak bir evlilik teklifi yapmak istediğini, bu yüzden arkadaşlarıyla böyle bir organizasyon hazırladığını söyledi.

Gizem Sakallı ise, "Biz evlenmeye kısa bir süre önce karar verdik. Biraz şaşırdım aslında. Gökhan'ın bana böyle bir teklif yapacağını biliyordum. Ama daha geç olacağını düşünüyordum, bugün beklemiyordum. Sürpriz oldu. Ama çok mutlu oldum. Onu çok seviyorum" dedi.

DHA