Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

Bugün doğduysanız; atılgan, sabırsız, fevri, bencil, değişken ve ilerici bir insansınız. Sezgileriniz çok kuvvetli. Zekânızı gösterebileceğiniz alanlarda başarı sizin olacak. Bu sene, atacağınız adımların karşılığını etkili bir şekilde göreceksiniz.

KOÇ

Bugün, kendinizi göstermek ve göz önünde olmak önemli olacak. Aile hayatınızdaki kişilerle bazı geçimsizlikleriniz olabilir. İçgüdüsel olarak çevrenizdekilere yardım edeceksiniz.

BOĞA

Dış ortamlarda bulunmak öne çıkabilir. Bazı konuşmalar ve duyacaklarınız hayat enerjinizi yükseltebilir. Tanımadığınız yerlerde aşırı duygusal tepkilerinizi iyi kontrol etmeye çalışın.

İKİZLER

Eşinizin veya sevdiğiniz insanın parasal konularıyla ilgilenebilir veya ortak planlarınız üzerinden gününüzü yönlendirebilirsiniz. Aile düzeninize gereken hizmeti vereceksiniz.

YENGEÇ

Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak. Sevdiğiniz insanı anlamakta ve kendinizi ona ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Küçük meseleleri büyütmekten kaçının.

ASLAN

Güçlü ve kontrolcü yapınızla duygusal olarak beraber çalıştığınız insanları zorlamamaya özen gösterin. Önemli iş sonuçlarına erişebileceğiniz bir hafta içindesiniz.

BAŞAK

Bugün aşk, hayatınızın önemli bir parçası olabilir. İster âşık olun, ister olmayın hayata daha sevgisel yaklaşmak isteyeceksiniz. Duygusal konularda sevdiğinizi çok zorlamayın.

TERAZİ

Evinizin veya ailenizin konuları hayatınızın önemli bir parçası olabilir. Ailevi konularda melankolik yapınızı sevdiklerinizle paylaşın. Kendinizi güvensiz hissettirecek ortamlardan kaçının.

AKREP

Yakın çevre iletişiminiz ya da akrabalarınızla ilgili konu ve olaylar devrede olacak. Fikirlerinizde bazı takıntılı tepkilere dikkat edin. Sosyal ortamlarda kendinizi esnek hissedebilirsiniz.

YAY

Bugün maddi konularda kendinizi güvende hissetmek ihtiyacında olabilirsiniz. Yapacağınız alışverişler, dengeyi sağlamazsanız sizi zorlayabilir. Olumlu şeylere odaklanmalısınız.

OĞLAK

Kişisel istekleriniz ve tercihleriniz ön planda olacak. Etrafınızdaki olayları kontrol etmek isteyebilirsiniz. Dış ortamlarda sizi destekleyen önemli gelişmelerle haftaya başlıyorsunuz.

KOVA

Geri planda duracak ve hislerinizi çok da fazla belli etmeyeceksiniz. Hayatı her yönüyle gözden geçireceksiniz. Geçmişe çok takılmayın. Yapmanız gerekenlere odaklanın.

BALIK

Bugün sosyal ortamlarınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde güçlü etkilerle hareket edeceksiniz. Şefkatli tutumlarınızı ön plana çıkarın ve özel ilişkinizdeki güzelliklere odaklanın.