Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

Bugün saat 01.56’da Oğlak burcunda bir dolunay oluştu. Bu, 2 hafta önce Yengeç burcundaki yeniayda başlattığımız aile, ev, yuva, vatan ve güvenliğe dayalı duygusal temaların somut karşılığını alacağımız bir dolunay. İş konuları ve önemli devlet meseleleri öne çıkabilir. Hassaslıklara açık olabiliriz. Venüs-Satürn olumlu açısıyla, iş ve para ilişkilerimizde kaynaklarımızı daha ölçülü kullanacağız.

KOÇ

Bu dolunay sizi en çok iş ve aile alanlarınızda etkileyecek. İş alanlarınızın yoğunluğu, aile hayatınızı aksatmanıza neden olabilir. Bazı fikirlerinizi kalıcı sonuçlara çekebilirsiniz.

BOĞA

Dolunay ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, medya ve ticaret alanlarınızda gerçekleşecek. İşlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Ailevi konularda maddi kaynaklarınızı iyi kullanacaksınız.

İKİZLER

Ortak parasal konular, vergi, kredi, faiz, banka, borç ve ödemeler gündeminizde olabilir. Paranızın hesabını yaparken ortaya çıkacak bir ödeme sizi biraz da olsa strese sokabilir.

YENGEÇ

Özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa adım atacağınız işlerinizde sonuçlara ulaşmanız mümkün. Sevdiğiniz insanın istekleriyle sizinkiler arasında iyi bir köprü oluşturun.

ASLAN

İşinizde önemli değişiklikler, sonlanmalar ya da birtakım kararlar devreye girebilir. Bu, sağlığınızla ilgili konularda da birkaç gün boyunca üzerinizde stres oluşturabilir.

BAŞAK

Dolunay, aşk hayatınızı etkileyecek. Özel hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili olaylar artabilir. Bir bebek haberiyle etrafınızdakileri şaşırtabilirisiniz.

TERAZİ

Birkaç gün boyunca ailenizle ilgili konularda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız güçlenirken, ailevi konular daha fazla ön plana çıkmaya başlayacak.

AKREP

Dolunay iletişim, satış ve reklam alanlarınızda gerçekleşecek. Başkalarıyla başlattığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. Bağlantılarınızın kuvvetli olması sizi güzel sonuçlara ulaştırabilir.

YAY

Başkalarının kaynaklarına bağlı olduğunuz, alacak-verecek dengesini sağlamaya çalıştığınız bu dönemde işlerinizin karşılığını görmek hoşunuza gidecek. Elinize para geçebilir.

OĞLAK

Özel hayatınız ve kişisel hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamanız herkes açısından olumlu olabilir. Bir anlamda bu günlerde maddi konularda da kalıcı adımlar atılabilir.

KOVA

Kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Hesapta olmayan gelişmeler karşınıza çıkabilir. Sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz.

BALIK

Sosyal çevrenizde hassas oluşumlara açıksınız. İş hayatınızda güzel gelişmeler altındasınız. Kurduğunuz güçlü bağlarla işlerinizde sorumlu bir şekilde harekete geçebileceksiniz.