Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

Bugün iletişim gezegeni Merkür, Başak burcuna geçecek. 2 hafta boyunca iletişimimizde her zamankinden daha pratik, eleştirel ve becerikli olacağız. Merkür, Başak burcunda daha akıcı, pratik ve üretken çalışır. Bu nedenle sorunlara çözüm üretmek, hizmet etmek ve düşündüklerimizi pratiğe dökmek için uygun bir zaman dilimine girmiş bulunmaktayız.

KOÇ

Merkür, 2 hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızdaki görüşmelerinizi hızlandıracak. İşinizde becerilerinizi geliştirebilir ve iş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar çıkarabilirsiniz.

BOĞA

Merkür, aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız.

İKİZLER

Evinizle ilgili sorunlar ve konulardaki çözümsel yaklaşımınız ön plana çıkacak. Gerek aile büyüklerinizle gerekse kendi ailenizle olan iletişiminiz bu 2 hafta boyunca hızlanacak.

YENGEÇ

Pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat hareket edeceksiniz. Akraba veya komşularınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilirsiniz.

ASLAN

Maddi alanlarda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya çözüm bulabilirsiniz. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız, bu 2 haftalık dönemden olumlu etkileneceksiniz.

BAŞAK

Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşacak. Çok önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından plan ve projelerinizi dillendirebilirsiniz.

TERAZİ

Merkür, sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir.

AKREP

2 hafta boyunca, Merkür sizin sosyal çevre evinizde ilerleyecek. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde yeteneklerinizi rahatça sergileyeceksiniz.

YAY

Kariyer evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, 15 gün boyunca bu alandaki görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlara çözüm bulacaksınız.

OĞLAK

Bugün itibarıyla medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan Merkür, bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak.

KOVA

Merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi ya da borç almak istiyorsanız, bugünden sonra harekete geçebilirsiniz.

BALIK

Özel yaşamınızda iletişiminiz 2 hafta boyunca aktif olacak. Yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda problemleriniz varsa, bunlara çözüm bulmak için harekete geçebilirsiniz.