Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün Ay, Aslan burcunda dolaşacak. Tansiyon ve kalp problemi olanlar dikkatli olmalı. Zengin besinler tüketme meylinde olabiliriz. Bol sıvı tüketmeli, acı ve baharatlı yemeklerden kaçınmalı ve meyve yemeliyiz. Genel anlamda randevular ve buluşmalar için olumlu bir gün.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer alanlarınızda iş bağlantılarınızı sağlama almak isteyeceksiniz. Bazı görüşmeler parasal sonuçlara bağlanabilir ama net kararlar almak için biraz daha bekleyin.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Seyahat, medya ve eğitim alanlarındaki ilişkilerinizde kayda değer gelişmeler olacak. Karşınıza çıkan fırsatlarda mütevazı olun, o zaman bu etkiden daha güzel faydalanabilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize olan güveniniz tam gibi görünüyor. Fakat aşk hayatınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz yüksek akacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınız ve ikili ilişkilerinize önem göstereceksiniz. Güvensizliklerinizi sevdiğiniz insana yansıtmamaya çalışın. Onun da size karşı biraz yönlendirmeleri olabilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ortamlarınızdaki ilişkileriniz ön planda. Aile hayatınızda verdiğiniz sözleri yerine getirmekte başarılı olacağınız bugün, her işinizi büyük bir özen ve titizlikle planlayacaksınız.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Samimi olduğunuz insanlarla yapacağınız programlarda güzel vakit geçirebilirsiniz. Birçok plan devrede olsa da, aile ortamlarınızda kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün evinizde ve aile hayatınızda sevdiğiniz insanla keyfiniz yerinde olacak. Eşinizle ya da aile bireyleri ile uzun zamandır düşündüğünüz küçük değişikliklere zaman ayırabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde iletişiminiz artmaya başlayacak. İnsanlarla olan mesafenizi korumaya çalışacaksınız. Çünkü bugünü kendi istekleriniz doğrultusunda yaşamak istiyorsunuz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi alanlardaki ilişkileriniz gündeminizde olabilir. Özel hayatınıza yapacağınız harcamalarınız artabilir. Hızlı ve düşüncesiz hareket etmemeye çalışın.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarından davet alabilirsiniz. Çok istemeseniz de sosyal bağlantılar için bugünü onlarla değerlendirebilirsiniz. Kendinizi çok yormayın ve harcamalarınızda cömert olmayın.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yalnızlığı sevdiğiniz için iletişimde olduğunuz insanları anlamakta zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde ve sosyalliğinizde geri çekilmeler görülebilir. Yine de aktif bir dönem içindesiniz

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaş ilişkilerinizde bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Diğer yandan hâlâ kafanızda yapılması gereken işleriniz var ama bu cumartesi sosyalliğin ve değişik yerlerin tadını çıkarın.

 HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN