Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Haftaya Ay, Aslan burcunda ve boşluktayken başlıyoruz. Öğlen saatlerine kadar hayatımızı istediğimiz gibi yönetmekte zorlanabiliriz. Yarın eğitim, seyahat, iletişim ve hukukla ilgili işlerimizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Çarşamba günü kalıcı sonuçlar elde etmeye yatkınız ama olaylara daha dar bir açıdan bakabiliriz. Cuma günü oldukça hareketli ve şanslı geçecek.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapacağınız işlerde var olan düzenden çok çabuk sıkılabilirsiniz. Enerji fazlanızla aniden bir şeylere karar veriyorsunuz ama çabuk vazgeçiyorsunuz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda ve sosyal ortamlarınızda bazı planlar ve aktiviteler içinde yer almak isteyeceksiniz. Bugün, kendi ilgi alanlarınıza yönelmelisiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ortamlarınızda yapabilecekleriniz sizi tatmin edebilir. Özel hayatınızda çabuk vazgeçiyorsunuz. Risk almaktansa planlıca adım atmaya özen gösterin.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, kafa karışıklıklarına dikkat edin. Birçok alana yayılmak ve ilgi göstermek istiyorsunuz. Bu durum enerjinizi boşa harcamanıza neden olabilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda düşündüklerinizle yaptıklarınız arasında fark olabilir. Aşk hayatınızda risk alma isteğinizi dizginleyin. Fikirleriniz çabuk değişebilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin de birtakım isteklerinizin olduğunu karşı tarafa anlatmalısınız. Özel hayatınızda kafanız karışık olabilir. Ev hayatınızda çabuk sıkılmaya meyillisiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Üzerinizde biraz gerginlik hissedebilir ve güne adapte olmakta zorlanabilirsiniz. İletişim halinde olacağınız insanlar nedeniyle gün içinde sıkıntı çekebilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarda bir arada olacağınız insanlara karşı anlayışınız düşük olabilir. Yaratıcılıkla ilgili konularda farklı uğraşılar daha fazla ilginizi çekecek.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kalabalık yerlerde memnuniyetsizlik hissedebilirsiniz. Yapmak istediğiniz bir sürü şey var. Harekete geçmek istiyor ama çok çabuk vazgeçiyorsunuz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dış ortamlarda insanlara karşı anlayışınız düşük olabilir. Hayatınızı gözden geçireceğiniz noktalarda, geleceğiniz için dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Alacak verecek işlerinde isteksizlikler söz konusu olabilir. İnsanları kıramadığınız için harcamalarınız artabilir. Para konularına çok girmemeye çalışın.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda var olan düzenden çabuk sıkılabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle göz önünde olacağınız ortamlarda anlaşmazlıklar görülebilir. İletişiminize dikkat edin.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN