Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ortaklaşa para konularında bugün ilişkilerinizi kullanarak ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin o zaman bugünden daha fazla faydalanabilirsiniz. Bol bol hayal kurun.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Dış çevre işlerinizle daha fazla ilgileneceksiniz. Özel hayatınızda sosyal çevrenizle güzel programlar devrede olurken, sevdiğiniz insanla parasal konularda aynı fikirleri paylaşmayacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günlük işlerinizi bugün düzenlerken duygularınızdan uzak olacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınızdaki düzenlemeleri bugün ihmal etmeyin ve buna göre harcamalarda bulunun.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Özel hayatınıza ve ev düzeninize karşı yerine getireceğiniz işler karşınıza gelebilir. Davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirme isteğiniz yüksek. Bugün çocuğunuzla daha fazla vakit geçireceksiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sevdiklerinize karşı bugün kapalı kutu olmayın ve duygularınızı onlara gösterin. İş alanlarınızda ilginç gelişmeler ve şanslar oluşacak. Hayatı daha keyifle algılamaya doğru gidiyorsunuz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yakın çevrenizle bir arada olmanın keyfini çıkaracaksınız. Duygularınızı mümkün olduğunca kendinize saklayacaksınız ama bir yandan da aşk hayatınızda güçlü duygular altındasınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün çevrenize umut ve güzellik dağıtabilirsiniz. Yine de gün içinde parasal konularla ilgili ciddi kararlı konuşmalar gündeme gelebilir. Belki de kararsızlığınızı ailenize danışarak yeneceksiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün hayatınızı ilgilendiren konularda kafa patlatabilir, kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Olayları ciddi tarafından algılayabilirsiniz. Aşk hayatınızda hayal kurmak sizi mutlu ediyor.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün kendinizle baş başa kalmak ve içinizdekileri anlatmak derdindesiniz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen her tür olaya karşı hemen panik olmayın, ailenize karşı fedakârlıklarınız yüksek.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün arkadaşlarınıza karşı eğlenceli ve keyifli yönleriniz ortaya çıkabilir. Özel hayatınızdaki güzellikleri göz ardı etmeyin. Sevdiğiniz insan sosyal çevrelerde keyfinizi artırabilir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yapmanız gereken işleriniz varsa kolay organize olabilirsiniz. Para konularında şansınız yüksek, artık kafanızda olumsuzluklar üretmekten vazgeçin. Kreatif işlerinizde parasal karşılıklar alabilirsiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün yaşadıklarınızı gözden geçirirken, bazı noktalarda keyfiniz yüksek olacak. Yeni insanların size öğreteceği çok güzel şeyler olabilir, kendinizi açın ve biraz daha özel hayatınıza odaklanın.