Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

Bugün ve yarın öğlene kadar Ay, Yay burcunda olacak. Sırt, siyatik ve varis ağrıları azabilir. Temizlik ve tamirat için uygun günlerdeyiz. Protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza çok iyi gelecek. Fikir alışverişleri, felsefeyle ilgilenmek, seyahate çıkmak, bilgi ve beceri isteyen her iş için uygun günlerdeyiz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı konularda mantığınızı kullanmalısınız. İşlerinizin peşine düştüğünüz bu süreçte sevdiğiniz kişiye daha fazla vakit ayırmaya çalışmalı ve sorumluluklarınızı bilmelisiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda mantıklı kararlar alabileceksiniz. Dün hayata daha olumsuz bakarken, bugün iş alanlarınızda keyifli atılımlar söz konusu olacak. Yanıltıcı etkilere dikkat edin.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde duygularınızı çok iyi koordine edeceksiniz. Aşk hayatınızı biraz hareketlendirmeli ve hayattan daha çok keyif almaya bakmalısınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş alanlarınızdaki sorumluluklarınıza mantıklı çözümler üretebilirsiniz. Ailenizdeki insanlarla yapılacak aktiviteler sizi mutlu edebilir. Onların işlerine koşturacaksınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğlencede ve çocuğunuzla olan konuşmalarınızda mantığınızla duygularınızı ortak çalıştırabilir, güzel kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizle planlarınız sizi mutlu edebilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda herkesin hoşuna gidecek bazı kararlar alabilirsiniz. Parasal işlerinizi kolayca halledeceksiniz. Elinize geçmesi muhtemel bir para konusunu konuşacaksınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün olayları daha net görecek ve mantığınızla işlerinize çözüm üreteceksiniz. Kısa vadeli planlarınız ruhen sizi yukarılara taşıyabilir. Çevrenizden büyük destek göreceksiniz

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konular üzerine eğildiğiniz bu dönemde çözüme yönelik adımlarınız hızlanıyor. Her şeyi akışa bıraktığınızda daha rahat sonuç alıyorsunuz. İş hayatınızda farklı davranacaksınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınızın üzerine düşecek, sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla yapılacak planların size yaradığını göreceksiniz. Hayatınızdaki canlanmayı iyi organize edin.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geri planda yürütülen işlerinizde hayat sizi aydınlatıyor. Konuların arka taraftaki işleyiş tarzını fark edeceksiniz. Kariyerinizde sizi destekleyen insanlardan güç alacaksınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, sosyal çevrenizden aldığınız enerjiyle işlerinizi kolay ve etkili bir şekilde organize edebilirsiniz. Yüksek fikirler ve farklı insanlar içinizdeki ilhamı canlandırabilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizdeki konuşmalarınızı duygularınızı ve mantığınızı ortaya koyup çözümleyeceksiniz. Maddi konularda esnek adımlar atacaksınız. Keyifli bir değişim içindesiniz.