Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün uzaklardan alacağınız sürpriz haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Hayata esnek yaklaştığınız her an sizi olduğunuz yerden daha yukarılara taşıyacak.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklaşa para konularında beklenmedik yerlerden sürprizler söz konusu olabilir. Sezgileriniz bugün sizin için çalışacak. Olaylara geniş açıdan bakacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarda sürprizli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaş ortamlarında biriyle tanışabilirsiniz. Sizi harekete geçiren konularda ilerlemeler olacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş arkadaşlarınız sizin çözümcü tarafınızı çok sevecek. Yeni iş teklifleri ve projeler devrede olabilir. Bu güzel gelişmeler, geleceğinizi daha da aydınlatacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanla yapacağınız sürpriz bir seyahat ilişkinizi heyecanlandırabilir. Bu renkli tatil programı size sosyalliğinizi yeniden hatırlatacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenize karşı tutkulu hareket edebilirsiniz. Ailevi konularda sürpriz gelişmelere açık bir gün olacak. Para konularında fazlasıyla esnek olacaksınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş alanınızdan alacağınız güzel haberler para konusunda keyfinizi yerine getirecek. Yakın çevrenizle ve sevdiğiniz insanla farklı planlar yapabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Değişik işlerden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Para kazancınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Önemli adımlarınız için bu haftayı kullanabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere açık olun. Siz kalbinizi yeniliklere açtığınızda kalbinizi sıkan ve daraltan konular geride kalacak.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenize karşı yoğun isteklerle hareket edeceksiniz. Aile hayatınızda ne kadar esnek ve yenilikçi olursanız, özel hayatınız da o kadar rahat olacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar gözler sizin üzerinizde. Gördüğünüz bu ilginin, iş ve özel hayatınıza pozitif etkileri var. Bu hafta başı sürpriz eğlencelere ve olaylara açık olun.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer hayatınızda sürprizlere açık olun. Bugün, beklenmedik para bağlantıları devrede olabilir ve son derece önemli kazanç kapıları sizin için açılabilir.

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN