Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün harekete geçmeniz gereken noktalarda, atak davranacaksınız. Gün içinde eğlenceli ortamlarda bulunmak, özel hayatınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evinizle ilgili alanlarda tamamlamanız gereken işlere odaklanabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı fikir ve düşünceleri paylaşmakta zorlanacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız verimli olacak. İş konularında isteğiniz ve işinize olan sevginiz bugün size yeterli gelmeyebilir. Bu konuya çok takılmayın.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda yapacağınız harcamalarınız sizi mutsuz edebilir. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüz çok fazla, sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İstediğiniz gibi şekillendireceğiniz bir gün geçireceksiniz. Çevrenizle ve ailenizle beraber hareket ederken onlarla aynı hisleri paylaşmamanız sizi zorlayabilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün hızlı davranmakta zorlanabilirsiniz. Duygusal taraflarınız ağır basacak ve geçmişi fazlasıyla anacaksınız. İnsanlara önemli sırlarınızı açmamaya özen gösterin.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Vaktinizin çoğunu arkadaşlarınızla geçirmek isteyeceksiniz. Gerçekçi olmaktansa, azıcık kendinizi olaylara kaptırsanız, hayattan daha fazla zevk alabilirsiniz

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi göstermekte zorlanmayacaksınız. Bazı konuşmaların üzerinde durmayın. Kendinize ait alanlardan zaman çalmak hoşunuza gitmeyecek.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün bulunacağınız yabancı ortamlarda oldukça dikkat çekebilirsiniz. Bu sıralar kendinizi fazla sosyal hissetmemeniz, insanlarla derin temasınızı zorlaştırıyor.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ketum ve ciddi yanlarınızla hayata bakacak, tutkularınızla hareket edeceksiniz. Ağzınıza gelen herşeyi hemen söylemeye kalkmayın ve biraz sabırlı olmayı deneyin.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularınızı dışa vurmanız kolay olacak. Doğru ortamlarda hislerinizi kolaylıkla aktarabilirsiniz. Toplum içinde aynı fikirde ve doğrultuda olmanız zor gözüküyor.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tamamlamak istediğiniz işlere yoğunlaşabilir, iş ortamınızda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Yabancı ortamlar sizi yorabilir, sevdiğiniz ortamlarda bulunmaya çalışın.

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN