Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. 1 ay boyunca daha pratik, sağlamcı, geleneksel ve kaygılı davranmaya meyilli olabiliriz. Oğlak, Boğa ve Başaklar kendi gruplarında rahat hareket edecekleri bir döneme giriyor ama Merkür’ün Oğlak burcunda geriliyor olması, önemli kararlardan kaçınmamız gerektiğini de hatırlatıyor.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

1 ay boyunca kimliğinizi iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksı- nız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önümüzdeki 1 ay boyunca kimli- ğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, nafaka ve miras alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Önemli girişimlerden kaçının.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir. Dikkatli olun.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konular 1 ay boyunca gündeminizde olacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatı keyfili yönleriyle algılayabilirsiniz. Aşkı arayan ve isteyenler için geçmiş aşk ilişkilerinin önem kazanacağı bir süreç başlıyor.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışmalarınızı evden yapmak isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili konularla ilgilenmek için Merkür’ür düzelmesini beklemeniz yararınıza olacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık ve ulaşım alanlarında işiniz varsa konuşmalarınızda ve görüş- melerinizde çok dikkatli olun

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önümüzdeki 1 ay boyunca kimli- ğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Düşük hissettiğiniz enerjiniz yükselecek. Kişisel girişimleriniz adına Merkür’ün düzelmesini beklemek daha faydalı olabilir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kişisel girişimleriniz ve başlangıç- larınız adına hareket etmemeye özen gösterin. Son 1 yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirin.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizde ve grupsal işlerde kimliğinizi göstermeye başlıyorsunuz. Geleceğinizi düşüneceğiniz bir dönem olacak.

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN