Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün karşılaşacağınız bir olay sonucunda iş hayatınızda hırslı yanlarınızı ortaya çıkaracaksınız. Bu olayın sonuçları size yarayacak.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Grupsal işler, aktiviteler ve seyahatler planlayacaksınız. Yabancılarla yapılacak işlerinizde önemli anlaşmalar içinde olacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hem özel hem de iş hayatınızla ilgili keyifli gelişmeler altındasınız. Önemli fırsatlarınız olacak. Kendinizi bu hafta iyi hissedeceksiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Keyifli etkileşimler altındasınız. Sevdiğiniz insanla konuşmalarınızı artıracaksınız. Ortaklı işlerde kendinizi göstereceksiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Parasal konulardaki görüşmeleriniz artabilir. Bugün, işinizde daha önceden gündeme gelmiş sorunlara çözüm bulacaksınız.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, aşk hayatınızda keyfinize diyecek yok. Akşam saatlerinde aile hayatınızdaki duygusal sorumluluklarınız size ağır gelebilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, kararlarınızı uygulayabileceksiniz. Ailevi konularda kolaylıkla harekete geçebilirsiniz. Sevdiklerinize yardım etmek isteyeceksiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişimsel konularda şans sizinle. Sevdiğiniz insan size ilham verebilir. Maddi konularda duygusal sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile hayatınız için parasal destekleriniz sizi harekete geçirebilir. Önemli sorumluluklar hayatı çok ciddi algılamanıza neden olabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Girişimleriniz adına yakın çevrenizle beraber yaptığınız planları devreye sokabilirsiniz. Önemli konuşmalar devrede olacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Daha önceden konuşulmuş iş fırsatları karşınıza gelebilir. Yaratıcı işlerde kendinizi ortaya koyacak ve bir adım önde olacaksınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşinizde bağlantılarınızı kuvvetli tutacaksınız. Sosyal çevrenizde kendinizi gösterecek, görüşmelerinizde harekete geçeceksiniz.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN