Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Kova burcu, dolaşım sistemi, baldır, bacak, ayak bileği ve topukları temsil eder. Acil olmadıkça hassas olan bu organlarımıza yüklenmemeliyiz. Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi evden dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için bugünden faydalanmalıyız.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük hayatınızın dışına çıkmak ve değişik yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve kendinizi yanlarında rahat hissettiğiniz insanlarla değişik planlar yapabilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarda yardımsever yanlarınızla hareket edeceksiniz. Kafanızdaki planları uygulamak için iş ilişkilerinizde biraz daha açık olmanız gerekebilir. Paylaşımlarınızı artırın.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, içinizden geldiği gibi davranacak ve değişimden keyif alacaksınız. Her şeyi anlayışla karşılayacağınız bir gün olabilir. Dış ortamlarda farklı olaylar sizi harekete geçirebilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eşinizle veya sevdiğiniz insanla maddi konularda her zamankinden farklı bir iletişim içine girebilirsiniz. İş alanlarınızdaysa diğer insanların desteğini üzerinizde hissedeceksiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şartlar başka insanların elinde olabilir, gün içinde buna göre davranın. İş alanlarınızda değişik konu ve olaylara odaklanmak isteyebilirsiniz. Bugün, değişimlere açık olmalısınız.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda farklı davranmak isteyebilirsiniz. Sizi sıkan konu ve insanlardan uzak duracaksınız. İlişkinize yeni bir soluk getirecek aktivitelerde bulunmak isteyeceksiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Esnek davranmak ve gerektiğinde plan değiştirebilmek size çok şey kazandırabilir. Hayata aşkla bakacağınız bugün, özel yaşantınızdaki oluşumlar keyfinizi yerine getirecek.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşlerinizi evinizden halletmek isteyebilir veya evinizle ilgili işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Hayata karşı büyük bir yaratıcılıkla yaklaştığınız bugünlerde her şey sizin lehinize oluşuyor.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişim gerektiren alan ve konular gündeminizde olacak. Sevdiğiniz insanlarla birlikte aktiviteler yapabilir veya iletişime dayalı işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Neşenizi artıracak kişilerle görüşmek öne çıkabilir. Bugün, olumsuz hiçbir şey duymak istemeyebilirsiniz. Özellikle parasal konular gün boyunca kafanızı fazlasıyla kurcalayabilir. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapacağınız işleri parasal getirilerine göre değerlendirmek isteyeceksiniz. Yakın çevre iletişiminizin aktif olacağı bugünlerde, kafanıza göre davranma niyetinde olabilirsiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güne adapte olmakta zorlansanız da, hayatınızdaki birçok şeyin lehinize gerçekleştiğini göreceksiniz. Bugün gezmek, dolaşmak, hayatın keyfini çıkarmak isteyebilirsiniz.

 

HANDE KAZANOVA / HABERTÜRK MAGAZİN