Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Bu pazartesi itibarıyla Merkür, Koç burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca iletişimimizde cesur ve patavatsız taraflarımız ön plana çıkabilir. Düşünmeden, içgüdülerimizle hareket edebilir, tartışmalara açık olabiliriz. Özellikle ilişkilerimizde sosyalliğimiz ve kendimize olan düşkünlüğümüz artabilir. Bu hafta cuma günü otoritelerden ve deneyim sahibi insanlardan istediğimiz desteği almakta zorlanabiliriz. Hayat bazı olaylarla bizi zorlayabilir. Neyse ki, hafta sonu devreye giren olumlu açılarla zorlaşan ve sıkıntı yaşadığımız durum ve konuları toparlayabiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür Koç burcuna geçerek, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlıyor.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür, kadersel alanınızda harekete başlıyor. Önemli planlarınızı iki hafta boyunca uygulamaya koymamalısınız. Arkanızdan konuşan insanların varlığına dikkat edin.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür iki hafta sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer ve iş evinizde ilerlemeye başlayan Merkür,15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, cesur ve cesaretli olacaksınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Medya, ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızda, 2 hafta boyunca iletişiminiz hızlanıyor. Görüşmelere hazır olun. Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınızı artırabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklaşa para konularında kafanız çözüme yönelik olarak çalışacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Gizemli ve ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür ilişkilerinizi etkileyecek. Eğer yaşadığınız ilişkide, birtakım problemleriniz varsa, çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. Anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür, iki hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmek için uygun bir dönem.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlara çözümsel yaklaşacaksınız. Bu dönemde aile büyüklerinizle olan iletişiminiz hızlanacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür, para alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak farklı çözümler bulabilirsiniz.

HANDE KAZANOVA / HABERTÜRK MAGAZİN