Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

AY BİZE NELER FISILDIYOR?

Bugün ve yarın Ay, Oğlak burcunda dolaşıyor. Kemiklerimiz için bol kalsiyum almalıyız, Yarım kalan işleri tamamlamak için harika günlerdeyiz. Duygusal olarak kendimizi ortaya koymakta zorlansak bile, iş konularında kolaylıkla organize olabilir ve arzu ettiğimiz başarıyı sağlayabiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapmanız gerekenler için ideal bir gün olabilir. Yakın çevrenizle ilgili konular üzerinizde stres yaratabilir. Aynı anda birçok işle ilgilenmemelisiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Seyahat ya da eğitim konularında yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Maddi konuları gözden geçirirken kendinize de zaman ayırın. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklaşa para konularınız devreye girebilir. Özel hayatınızda anlayışlı olmak size zor gelirken, dış ortamlarda insanlarla iletişiminizi açık tutacaksınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel konularda güçlü duygularla hareket edeceğiniz bir gün olabilir. Yalnızlığa ihtiyaç duysanız da sevdiğiniz kişiye bu durumu çaktırmayacaksınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız. Çevre sağlığıyla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bazı şeyleri tamamlamak için güçlü bir istek duyabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilgili konular önceliğiniz olacak. Spor yapıyorsanız istekli bir ruh haliyle hareket edebilirsiniz. İşleriniz keyfinizi gölgelemesin.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yuvanızla ilgili konularda kendinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yapacağınız her tür şeyi iyi planlayın ve bu şekilde adımlarınızı atın.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrabalarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. İletişime dayalı işleriniz için rahat ortamlar içinde olacaksınız. Kafanızı para konularından uzaklaştırın.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konular öne çıkabilir. Alacak verecek işlerinizi gözden geçireceğiniz bir dönem olabilir. Bu alandaki güvensizliklerinizin sizi etkilemesine izin vermeyin.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kişisel istekleriniz, için oldukça etkili bir gün olabilir. İş alanlarınız sizi bunaltsa da güzel haberleriniz olacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Olayları gözden geçirmek için çok uygun bir gün olacak. Keyfiniz yerindeyken, birdenbire modunuz değişiyor. Bu konuda dengeyi sağlamanız gerekiyor.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Toplum önü işleriniz devrede olacak. Güçlü arkadaşlarınızın davetlerini geri çevirmemelisiniz. Bugün, kalabalık ortamlara girmekten çekinmeyin.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız edebiyat ve müzikle ilgilenebilirsiniz çünkü sanatsal kabiliyetleriniz çok yüksek. Kendinize güvenmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Başkalarının bakış açılarına saygıyla yaklaşmalısınız. Bu sene, kararlılığınız sayesinde kariyerinizde istediğiniz ödülleri alacaksınız.

 

Hande Kazanova / GAZETE HABERTÜRK