Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HAFTAYA BAKIŞ

Haftaya iş alanlarımıza yönelik konularla giriş yapıyoruz. Yarın, Merkür-Jüpiter olumlu açısının etkisiyle önemli görüşmeler gündeme gelebilir. Yalnız çarşamba günü devreye girecek açılarla yanılma etkimiz de olabilir. Bu hafta hayat bizi zorlayabilir. Girişimlerimizde ve düşüncelerimizde desteklenmeyebiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya, işinizde kendinizi gösterme isteğiyle başlayacaksınız. Satış, iletişim, reklam ve pazarlamaya dayalı bir işiniz varsa önemli görüşmeler olabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Seyahate ve eğitime dayalı işleriniz devrede olabilir. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz ama bazı aksamalar bu hafta peşinizi bırakmayabilir. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya ortaklaşa para konularınız devrede olarak giriş yapacaksınız. Banka ödemeleri, vergi ve alacak-verecek işlerinizi bir düzene oturtmalısınız. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınız ön planda olacak. Sabırsız olabilirsiniz. Diğer insanlara yardım konuşmaları hızlanabilir. İş alanlarınızda bu hafta sıkıntılar oluşabilir. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya, günlük işlerinizin düzenlemeleriyle giriş yapabilirsiniz. Sosyal ortamlardan alacağınız bazı güzel teklifler sizi çok mutlu edebilir. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğlence alanlarınızda ve aşk hayatınızda güvensiz adımlarla ilerleyebilirsiniz. Kariyerinizdeyse şans sizden yana ama bazı sorunlara da açıksınız. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Seyahat veya eğitim gündeminiz son derece yoğun olabilir. Medyada işi olanlar için güzel ve önemli görüşmelerin yapılacağı bir dönem başlıyor. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişime dayalı konular ön planda olacak. Ortaklaşa gelirler veya harcamalar konusunda konuşmalarınız artabilir. Para harcarken dikkatli olmalısınız. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınız yoğun olabilir. Özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanırken, bir yer değiştirme söz konusu olabilir. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş yoğunluklarınızın fazla olduğu bu dönemde, biraz eğlenmek size iyi gelecek. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Gerçeklikten uzaklaşmayın. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geri planda kalma isteğiyle haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu hafta eğlenceli olaylar, yaratıcılığa dayalı işler ve aşk, hayatınızın merkezinde yer alacak. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda önemli gelişmeler ve konuşmalar oluşabilir. Emlak alım-satım işleriniz açısından hem şanslı hem de zorlayıcı bir hafta geçirebilirsiniz. 

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; hayal gücü kuvvetli, şanslı, başarılı, yetenekli, yönetici kimliği yüksek bir kişiliğe sahipsiniz. Etrafınızdaki olayları gözlemlemeyi seviyorsunuz. Şansınız yüksek ve bunun farkında olduğunuzdan işinizi her seferinde şansa bırakmaya meyillisiniz. Bu sene, şansınız birçok yerden gelebilir.

 

Hande Kazanova / GAZETE HABERTÜRK