Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

Bu cuma oluşan Merkür-Plüton karşı açısı nedeniyle olaylara yaklaşım biçimimiz bir parça şüpheci ve teorik olabilir. Çevremizde duyduklarımıza ve olaylara kolay inanmayacak, meselelerin arkasındaki temel sebepleri bulmak için daha fazla derine inip gerçeği bulmak isteyeceğiz. Eğer işbaşındaysak, fikirlerimizi etrafımıza rahat bir şekilde göstermeniz pek öyle kolay olmayacak.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizdeki dengeler önem kazanıyor. Aile büyükleriniz veya eşinizin ailesi arasındaki çekişmelere dikkat. Önemli bir fırsat coşkuya sebep olabilir ama gün içinde dalgalanmalara dikkat edin. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Otorite ve güç çekişmelerine dikkat edin. Fikirlerinizi başkalarına kabul ettirmek, olayların derinine dalmak sizin için önemli olacak. Dalgınlıklara ve araba kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda dengeyi sağlamalı ve gereken önlemleri almalısınız. Sevdiğinizle parasal anlaşmazlıklara dikkat edin. Bir yandan da bugün güzel gelişmeler hayatınızda yer edebilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir ama bir yandan da yakın çevrenizden göreceğiniz destekler, konuşmalar sizi rahatlatacak. İş ve sağlık konularında kafanızı hemen olumsuza çalıştırmayın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda yapılması gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Etkili insanlarla olan güç çekişmelerinize verdiğiniz tepkiler bugünlerde önem kazanıyor. Fikirlerinizde takıntılar öne geçebilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geleceğinize yönelik fırsatlar çevrenizi hareketli tutuyor. Sosyal çevre ve özel hayat çekişmeleriniz sürerken bazı konuşmalar sizi ikna etmeyebilir, olayların ardındaki sebepleri merak edebilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün birtakım fikirlerinizi hayata geçirmek için uygun olabilir ama bu süreçte aile hayatınızda süregelen olaylar sizi zorlayabilir. Anne-baba çekişmelerine dikkat etmeniz gerekiyor.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki insanların sizi engellediğini düşünebilirsiniz ama bir yandan da çevrenizi ve grupsal bağlantılarınızı iyi kullanmasını becereceksiniz. Şansınızı arkadaş ortamlarında yaratabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu cuma partnerinizin hayatında güzel gelişmelerin haberini alabilirsiniz. Maddi konularda dengenizi sağlamak zorundasınız zira bazı düşünceler ve konuşmalar sizi fazlasıyla zorlayabilir. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayat ve ortaklaşa işlerde gelişmeler yaşanırken eşinizden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Olaylara soğukkanlı yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Fikirsel inatlaşmalardan kaçının.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşyerindeki insanlarla anlaşmak kolay olmasa bile bir yandan da farklı yerlerden gelecek teklifler kendinizi iyi hissettirebilir. Olaylara çok takılmamalı, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar çevrenizle, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde birtakım güç çekişmeleri, problemler oluşabilir. Parasal işlerinizi kendi başınıza halletmeye çalışın.

 

HANDE KAZANOVA / HT MAGAZİN