Son Dakika
29 Mart 2018 Perşembe, 10:11 | Güncelleme:
Adana'da Okullararası Bocce İl Birinciliği
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Küçük, Yıldız, Genç Kız ve Erkek Bocce İl Birinciliği" tamamlandı.
Asım Savaş Spor Salonu'nda yanında gerçekleştirilen, "Küçük, Yıldız ve Genç Kız ve Erkek Bocce İl Birinciliği Müsabakaları'na değişik okullardan 108 takım 538 sporcu katıldı.
Çekişmeli geçen müsabakalar sonundan dereceye giren sporculara madalya ve kupaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Halit Yılmazel, Sarıçam İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ali Bilgiç, Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, Bocce Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ahmet Özdağ Asım Savaş Spor Salonu Tesisi Amiri Mehmet Dönmez, okulların beden eğitim öğretmenleri ile hakemler tarafından verildi.
Yapılan müsabakalar sonunda dereceye giren okulların isimleri şu şekilde:
Genç Kızlar: 1. Melikşah Anadolu Lisesi 2. Ceyhan Sosyal Bilimler Lisesi 3. Piri Reis Anadolu Lisesi 4. Sarıçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
Erkekler: 1. Sarıçam Spor Lisesi 2. Akif Palalı Anadolu Lisesi 3. Şehit Ahmet Mehmet Oruç Spor Lisesi 4. Özel Kozan Lisesi
Yıldız Kızlar: 1. Kılıçlı Ortaokulu 2. Kızılkaş Ortaokulu 3. Cumhuriyet Ortaokulu 4. Orhangazi Ortaokulu
Yıldız Erkekler: 1. Ulubey Ortaokulu 2. Ömer Kanaatbilen Ortaokulu 3. Cumhuriyet Ortaokulu 4. Kızılkaş Ortaokulu
Küçük Kızlar: 1. Ulubey Ortaokulu 2. İsmail Sefa Ortaokulu 3. Kızılkaş Ortaokulu 4. Akkapı Ortaokulu
Küçük Erkekler: 1. Kızılkaş Ortaokulu 2. Ömer Kanaatbilen Ortaokulu 3. Uluğbey Ortaokulu 4. Orhangazi Ortaokulu
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Adana haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Adana Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.