Son Dakika
13 Ekim 2017 Cuma, 12:39 | Güncelleme:

RİZE (AA) - TFF 1. Lig'in 8. haftasında 15 Ekim Pazar günü sahasında Samsunspor'u ağırlayacak Çaykur Rizespor'un oyuncusu Mehmet Uslu, çıkışa geçmek istediklerini söyledi.

Mehmet Uslu, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, milli maçlar nedeniyle lige verilen aranın çok verimli geçtiğini belirtti.

Ligde üç maçtır kötü giden bir durumlarının olduğunu ifade eden Mehmet, "Bu kötü gidişat ile birlikte hoca değişikliği oldu, 5 gündür İbrahim hoca ile birlikteyiz ve iyi çalışıyoruz. Hocamızın bazı özel istekleri var. Oyuncular olarak bu istekleri yerine getirmek için gayret sarf ediyoruz. Elbette son haftalardaki kötü gidişattan hepimiz çok mutsuzuz. Lige verilen arada çok iyi çalışarak Samsunspor maçına hazırlandık. Bu ara eksiklerimizi görüp kapatma adına çok verimli oldu." diye konuştu.

Mehmet, milli maçlar için verilen araların kötü giden takımlar için her zaman iyi bir fırsat olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

"Hem kafa hem de fizik olarak dinlendik. Bu arada da iyi hazırlandık. Samsunspor maçıyla çıkışa geçmek istiyoruz. Ayrıca İbrahim Üzülmez hocamız yaptığı analizlerde, özellikle temas oyununda bazı eksiklerimizin olduğunu söyledi. Agresif bir yapıya sahip olduğu için agresif bir oyuncu topluluğu istiyor. Biz de futbolcular olarak bunu yerine getirmeye çalışıyoruz. Rakiple daha çok temas ve top kazanma adına çalışmalar yapıyoruz."

Kendi performansını da değerlendiren Mehmet Uslu, şunları kaydetti:

"Sol bek oyuncusuyum ama Hikmet hoca beni daha çok ön tarafta değerlendirdi. Ben de elimden geleni yapmaya çalıştım ancak defansta daha rahat oynuyorum. Performansımı daha yukarıya çıkartacağım. Daha çok çalışıp takıma katkı vermek istiyorum."

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Rize haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Rize Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Sanıyorlar ki döviz kurunu zıplatınca Türkiye yıkılacak”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan:
“Bunlar ülkemize karşı açılan ekonomik savaşın kurşunlarıdır, gülleleridir, füzeleridir”
“Meselenin dolar olmadığı Avro olmadığını, altın olmadığını biz gayet iyi biliyoruz”
“Elbette bunlara karşılık vermek için gereken tedbirleri aldık, alıyoruz ama asıl olan bu silahları ateşleyen elleri kırmaktır”
“Sahada bizimle boy ölçüşemeyenler, reel ekonomi ile ülkemizin gerçekleri ile hiçbir ilgisi olmayan fiktif kur oyunlarını devreye soktular”
“Sayın Bahçeli’ye teşekkür ediyorum; Milli olanlar, yerli olanlar bu ülke ile derdi olanlar bu meselelerde tam manasıyla kendilerini apaçık gösteriyor”
“İktidarı ile muhalefeti ile bizi seveni ile sevmeyeni ile hepimiz aynı gemideyiz”
“Bu gemi yürüdüğünde hep birlikte kazandığımız gibi gemi su aldığında da hepimiz aynı akıbete düçar olacağız”
“Türkiye içine sıkıştırılmaya çalışıldığı bu kur faiz enflasyon sarmalından en kısa sürede çıkacaktır, hiç endişe etmeyin”
“En büyük ticaret hacmine sahip olduğumuz Çin, Rusya Ukrayna gibi ülkelerle ticaretimizi milli  para birimlerimiz üzerinden yürütmeye hazırlanıyoruz”
“Şayet Avrupa ülkeleri de dolar cenderesinden çıkmak istiyorlarsa onlarla da benzer bir sistemi kurmaya hazırız”
“Tüm dünyaya ekonomik savaş ilan eden yaptırım tehditleriyle ülkeleri haraca bağlayan bu düzeni asla kabul etmiyoruz”
“Kurmuş, faizmiş, cezaymış, yaptırımmış hiçbiri umrumuzda değil”
“Kimseden inayet beklemeyeceğiz; Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz”
"Bize parmak sallayanları pişman edeceğiz"
11 Ağustos 2018 Cumartesi, 18:42 İHA

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Sanıyorlar ki döviz kurunu zıplatınca Türkiye yıkılacak” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Bunlar ülkemize karşı açılan ekonomik savaşın kurşunlarıdır, gülleleridir, füzeleridir” “Meselenin dolar olmadığı Avro olmadığını, altın olmadığını biz gayet iyi biliyoruz” “Elbette bunlara karşılık vermek için gereken tedbirleri aldık, alıyoruz ama asıl olan bu silahları ateşleyen elleri kırmaktır” “Sahada bizimle boy ölçüşemeyenler, reel ekonomi ile ülkemizin gerçekleri ile hiçbir ilgisi olmayan fiktif kur oyunlarını devreye soktular” “Sayın Bahçeli’ye teşekkür ediyorum; Milli olanlar, yerli olanlar bu ülke ile derdi olanlar bu meselelerde tam manasıyla kendilerini apaçık gösteriyor” “İktidarı ile muhalefeti ile bizi seveni ile sevmeyeni ile hepimiz aynı gemideyiz” “Bu gemi yürüdüğünde hep birlikte kazandığımız gibi gemi su aldığında da hepimiz aynı akıbete düçar olacağız” “Türkiye içine sıkıştırılmaya çalışıldığı bu kur faiz enflasyon sarmalından en kısa sürede çıkacaktır, hiç endişe etmeyin” “En büyük ticaret hacmine sahip olduğumuz Çin, Rusya Ukrayna gibi ülkelerle ticaretimizi milli para birimlerimiz üzerinden yürütmeye hazırlanıyoruz” “Şayet Avrupa ülkeleri de dolar cenderesinden çıkmak istiyorlarsa onlarla da benzer bir sistemi kurmaya hazırız” “Tüm dünyaya ekonomik savaş ilan eden yaptırım tehditleriyle ülkeleri haraca bağlayan bu düzeni asla kabul etmiyoruz” “Kurmuş, faizmiş, cezaymış, yaptırımmış hiçbiri umrumuzda değil” “Kimseden inayet beklemeyeceğiz; Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz” "Bize parmak sallayanları pişman edeceğiz"