Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Show TV'nin bu akşam izleyicileriyle buluşan dizisi Yuvamdaki Düşman’ın 2. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Yasemin’in, Kemal’in eşi Tülin ile görüştüğü anlar merak uyandırıyor. Yasemin, Tülin’in neden davacı olmadığını öğrenmek isterken, Tülin’in “Teşekkür borçlu olduğum birine nasıl dava açabilirim ki?” sözleri dikkat çekiyor. Yuvamdaki Düşman psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle izleyiciyi her perşembe ekrana bağlayacak.

Yuvamdaki Düşman 2. bölümünden ilk sahne;

Yuvamdaki Düşman’ın merakla beklenen yeni bölümü 1 Şubat Perşembe saat 20.00’de Show TV’de!

YUVAMDAKİ DÜŞMAN'IN İLK BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YUVAM DAKİ DÜŞMAN İLK BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Yuvamdaki Düşman’ın bu akşam ekrana gelen ilk bölümünde; yıllardır beklediği bebeğine kavuşmak için gün sayan Yasemin’in yaptığı kazada Kemal hayatını kaybetti. Sevdiği adam Kemal ile bebeklerini beklerken Kemal’in ölüm haberini alan Ceren ise yıkıldı. Kazayla birlikte travma yaşayan Yasemin, yaşadığı vicdan azabından kurtulamayarak polise gitmek istese de eşi Murat’ın engeliyle karşılaştı. Ailesini bir arada tutabilmek için her şeyi yapan Murat, Yasemin’in Kemal’in cenazesine gitmesine engel olamadı. Cenazeden çıktıktan sonra karakola gidip ifadesini değiştirmek isteyen Yasemin, tam o sırada sancılanarak doğum yaptı. Oğulları Kerem’i kucağına alan Yasemin ve Murat, artık tam anlamıyla bir aile olmuştu. Kemal’le birlikte oğlu Umut’u ve her şeyini kaybeden Ceren ise Kemal’in mezarı başında intikam yemini etti.

Yaşadığı acı gözlerinden okunan Ceren, Çifthanlıları alt üst etmeye kararlıydı. Kerem’in doğumuna rağmen Yasemin uzun süre yaşadığı olayın etkisinden kurtulamadı. Bu süreçte Murat, Yasemin ve oğlu Kerem’le daha fazla vakit geçirebilmek için şirketteki aktif görevini bir süreliğine bırakacağını söyledi. Olcay Çifthanlı ise gelini Yasemin düzelinceye kadar torunları için bir “bakıcı” almaya karar verdi. Çifthanlı ailesinin bakıcı arayışını duyan Ceren görüşmelere gitti. Olcay, Ceren’den daha deneyimli olan adaydan yana hakkını kullanarak onu bakıcı seçti. Ancak Çifthanlıların evine girmeye kararlı olan Ceren diğer adaydan kurtulmayı başararak amacına ulaştı. Yasemin'in yaşadığı vicdan azabını hafifletmek için Kemal'in eşiyle konuşmaya gittiği anlarda adrenalin doruğa çıktı. Hastanede ses kayıt cihazı yardımıyla ifade veren kişi ise merak uyandırdı.

Yapımını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman; Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan başta olmak üzere Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor. Ayrıca Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk sürpriz isimler olarak yer alıyor.