Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK AKREP burcu 16 Ekim 2017 yorumu
 

Bu haftabaşı geri plandan yürüttüğünüz işlerinizin sorumluluğunu kolayca üstlenebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Maddi konularda ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bu Pazartesi giyinmek, kendinize özen göstermek ve sadece size keyif veren yerlerde olmak isteyebilirsiniz.

Salı günü Merkür sizin burcunuza geçiyor. Önünüzdeki 2 hafta boyunca önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi rahatça konuşabilirsiniz. İlginizi tamamen kendinize yöneliyor.

Çarşamba günü keyifli konuşmalar, anlaşmalar, görüşmeler hayatı bir oktav yüksekten algılatabilir. Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz, aynı anda karşınıza birden fazla fırsatın da geldiğini görebilirsiniz.

Perşembe günü gece saatlerinde Terazi burcunda bir yeniay oluşuyorç 15 gün boyunca kadersel alanınızda değişik ve nedensel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu yeniay diğer burçların aksine hiçbir konuda harekete geçmemeli, yaşayacaklarınızın kadersel temalar olduğunu bilmelisiniz. Sağlığınızı güçlü tutun. Yine bu tarihte iş alanlarınızda beklenmedik kopuşlar ve sonlanmalar oluşabilir. Elinizden çok birşey gelmeyecek. Böyle bir durumla karşılaşırsanız sakin olmayı ve sağlığınızı zorlamamayı ihmal etmeyin.

Pazar günü Mars’ın Terazi burcuna geçmesiyle beraber iş hayatınızda ve hayat girişimlerinizde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Bu dönemde arkanızdan çevrilen işlere karşı dikkatli olun ve önemli adımlar konusunda çok acele etmeyin. Yine bel, basen, kalça, böbreklerinize, hormonal dengenize bu süreçte dikkat edin.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler