Son Dakika
HAFTALIK AKREP burcu 18 Haziran 2018 yorumu
 

Fikirleriniz, idealleriniz önem kazanırken bu hafta çevrenizden ve özel ilişkinizden istediğiniz sonuçları almaya yatkın olacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Geleceğinizi şekillendiren önemli bir fırsat karşınıza gelebilir, bunun için hazır olmalı, işinizi şansa bırakmamalısınız.

Salı günü itibarıyla aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde, sanatsal veya kreatif alanlarınızda bazı konuları içselleştireceğiniz ve gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu süreçte yaratıcılığınız artabilir ama sorunları fark etmeli ve buna göre önlem almalısınız. Yine bu salı önemli iş fırsatları sizi mutlu edecek. Kariyerinize, ailevi konulardan daha fazla önem vermelisiniz.

Perşembe günü Güneş Yengeç burcuna geçecek. Yabancı ortaklı işler, seyahatler, eğitim, hukuk, ticaret, medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Bir ay boyunca kimliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. İstediğiniz bir kurs, seyahat, seminer hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir, hayattan alacağınız keyif artacak sevgili akrepler. Diğer taraftan bu perşembe aile bireyleriniz arasında yaşanacak bir anlaşmazlık sizi yorabilir.

Cumartesi günü yakın çevrenizdeki insanların sizi bazı konularda engellediğini düşünebilirsiniz ama bir yandan da çevrenizi ve grupsal bağlantılarınızı iyi kullanmasını becereceksiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler