Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK ASLAN burcu 16 Ekim 2017 yorumu
 

Haftanıza başlarken, yakın çevrenizle iletişiminizi kuvvetlendireceksiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Özel hayatınızda önemli ve kalıcı adımlar, sorumluluklar oluşabilir. Bu sorumlulukları almaktan korkmayacaksınız, verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz.

Salı günü iletişim gezegeni Merkür Akrep burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca evinizle ilgili konularda sorunlarınız varsa kalıcı ve çözümsel yaklaşımlarınız ön plana çıkacak. Bu tarih ve sonrasında ev alım, satım işlerinizin üzerine eğilebilir, ailenizdeki bireylerle iletişiminizi, sohbetinizi arttırabilirsiniz.

Çarşamba günü ev, gayrimenkul alım-satım, kiralama, yer değiştirme konularında fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu fırsatları sevdiğiniz insanla güzel bir şekilde konuşarak birbirinize aktarmaya çalışın. Aile hayatınızda keyfiniz yerinde olacak.

Perşembe gecesi Terazi burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayla beraber satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, iletişimle ilgili işlerinizde yeni başlangıç ve kararlarınızı uygulayabilir, bu alanlarda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine yakın çevrenizi ilgilendirecek olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Yalnız fikirlerinizde huzursuzluklar da görülebilir. Dış çevreden alacağınız haberler, gün içinde yapmanız gereken planlarınızda sorunlara neden olabilir. Sinir iniş çıkışlarınızı iyi kontrol etmelisiniz.

Pazar günü Marsın burç değiştirmesiyle beraber enerjinizi daha çok yakın çevrenizdeki insanlara veya konulara kaydıracaksınız. Akraba veya kardeşleriniz için harekete geçmek isteyebilirsiniz, onların sizin gibi olmasını beklemeyin, bazı sürtüşmelerin ilişkilerinizi zedelemesine izin vermemeye çalışın. Yine iletişim, satış, reklam, bilgisayar alanlarındaki işlerinize enerjinizi harcamak önem kazanabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler