Son Dakika
HAFTALIK ASLAN burcu 19 Mart 2018 yorumu
 

Bu haftabaşı, dış ortamlarda, daha az tanıdığınız insanların yanında farklı ve duygusal olarak değişik bir gün sizleri bekliyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Seyahatlerde bir anınız bir anınıza uymayabilir, çabuk sıkılabilirsiniz. Yine de farklı insanlardan alacağınız güzel enerjiler sizi mutlu edebilir.

Salı günü itibarıyla seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda yeni projeler gündeminizde olacak. Kimliğinizi artık bu alanlarda ortaya koymaya başlayacaksınız. Yeni fikirler, farklı kültürler, felsefe veya din konularına olan ilginiz artabilir. Bu alanlarda önemli konuşmalar içine girebilirsiniz.

Cuma günü Merkür gerileyecek, seyahat, eğitim, hukuk, medya, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret konularında bazı iletişim sıkıntılarını hayatınıza sokabilir. Bu alanlarda önemli kararlarınızı 15 Nisan’a kadar almamaya çalışın. Almak durumundaysanız işlerinizin üzerinden birkaç kez geçin, şartların uygunluğunu kontrol edin. Daha önceden tanıdığınız insanlarla olan işlerinize odaklanabilirsiniz.

Cumartesi günü dış ortamlarda, seyahatlerde sinirli ve gergin olabilirsiniz. Bu yapınızla kazalara davetiye çıkarmayın, ilişkilerinizde daha sakin tutumlar içine girmelisiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler