Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK BALIK burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Ekim ayında ikili ilişkilerinizde karşı tarafla bir yandan iyi anlaşacaksınız diğer taraftan toplum önünde ve işin içine ailenin girdiği durumlarda kendinizi yalnız hissedeceksiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Yine bu ay başında para alacak verecek dengesi önem kazanıyor. 02-03 Ekim’de çevrenizin sağlayacağı önemli organizasyonlardan veya etkinliklerden para kazanabilirsiniz. 05 Ekim  ve civarında elinize bir para geçebilir. İşlerinizin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz.

05 Ekim de keyfiniz yüksek olurken, 08-11 Ekim ‘de kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

10 Ekim den sonra seyahatleriniz hızlanabilir. Yabancılarla yapılacak olan işler, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda güzel açılımlar elde edebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılarınızdan fayda sağlayabilirsiniz. Bu alanlarda şansınız yüksek olacak. Yine çok üstüne düşmediğiniz eğitim hayatınızda çok güzel etkiler almaya başlıyorsunuz. 1 yıl boyunca hem akademik konularda, hem de okul hayatınızda şans sizden yana olacak. Gerçekten ihtiyacınız olan işi seçtikten ve karar verdikten sonra artık bu doğrultuda çok kolay ilerleyeceksiniz.

17 Ekim itibarıyla öğrenmekten ve öğretmekten keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelebilirsiniz. İŞ hayatınızda görüşmeleriniz hızlanabilir.

19 Ekim ve sonrasında  parayla ilgili konularda neler yapılacağını biliyor olacaksınız. Karşınıza gelen teklifi en güzel şekilde değerlendireceksiniz ya da elinize geçen bir para fırsatını yatırıma dönüştürmeniz, bir anlamda borçlarınızı kapatmanız söz konusu olacak. Gelgitlerden uzak durun ve biraz rahatlayın.

23 Ekim’den sonra eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işler, hukuk, ticaret konularına eğileceksiniz.  Daha fazla seyahat edecek, değişik yerler görecek, tatile gitmek isteyeceksiniz. İşle ilgili seyahatler de bu dönemde hızlanabilir.

24-26-28 Ekim eğitim, seyahat, ticaret, hukuk, yabancılarla yapılacak işler, ithalat, ihracat, uluslararası ticaret konularında önemli konuşmalar, görüşmeler devreye girecek, bu alanlarda güzel gelişmeler yaşanabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler