Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK BALIK burcu 04 Aralık 2017 yorumu
 

Aralık ayında çalışmalarınıza, kariyerinize ve iş hayatınıza öncelik verebilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kariyerinizdeki sorumlu adımlar hayatınızı yukarıya taşıyacak. 01 aralıkta parasal konularda çekişmelerinize dikkat edin. İş hayatınızın sorumlulukları, bir yandan da para harcamalarınızı hızlandırabilir.
03 Aralık’ta kariyer evinizde Merkür gerilemeye başlayacak. 23 aralık a kadar önemli başlangıçlardan uzak durmalısınız, bir iş karşınıza gelirse şartları tekrar tekrar kontrol ederek yolunuzda ilerlemelisiniz.. Daha önceden konuştuğunuz ve yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için bu dönemi kullanabilirsiniz. Yine toplum önünde yanlış ifadeler başınızı derde sokmasın. İş hayatınıza bu kadar odaklıyken 03 aralıkta yaşanacak olan Dolunay aile hayatınıza dikkat çekecek. Ailenize gereken özeni göstermeye çalışın.
Hayat enerjiniz Aralık’ın ortalarında yüksek, daha fazla seyahat edebilir, yabancı kişilerle mücadelenizi arttırabilirsiniz. 09 aralık’tan sonra daha da hareketleniyorsunuz.
18 Aralık’ta bir kez daha kariyer evinizde bir yeni ay oluşacak. 5 gün sonra merkür düzeldiğinde kariyeriniz için harekete geçebilirsiniz.
20 Aralıktan sonra Satürn kariyer evinizi terk ediyor. Sosyal çevrenizi ve arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hayatınızdan gitmesi gereken insanların çıkmasına bu 2.5 yıllık süreçte izin vermelisiniz. Satürn arkadaşlıklarınızı sınayabilir. Önemli organziasyonların sorumlulukları devrede olabilir. 21 Aralık’tan sonra bu alanlarınıza kanalize olurken, sosyal çevrelerde önemli bir sorumluluk 25 Aralık’ta karşınıza gelebilir sevgili Balıklar.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler