Son Dakika
AYLIK BALIK burcu 04 Şubat 2018 yorumu
 

Şubat ayı geri plandan durduğunuz işlerinizde güzel adımlar devrede olacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. 03-04-07-10 Şubat’ta farklı ve çok değişik iş ve yurtdışı bağlantılı işler, teklifler karşınıza gelebilir. Değişik bir yolculukta bulunabilir, iş hayatınızda daha az tanıdığınız insanlardan şanslar göreceksiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemeli, yapabilecekleriniz doğrultusunda ilerlemelisiniz.

11 Şubat ve sonrasında kendinize bakacaksınız. Sosyalliğiniz artabilir. Görüntünüzü yenileyebilir, alışveriş yapabilir, kendiniz dışında kimseyi umursamayabilirsiniz.
14 Şubat’ta parasal destekleriniz sizi mutlu ederken, hayattan alacağınız yüksek keyif sayesinde yurtdışı gezilerinizde, yabancı yerlerde veya tatilinizde abartmaya meyillisiniz. Sevdiğinizden bir teklif alabilir veya siz teklifte bulunabilirsiniz.
16 Şubat’ta oluşan Güneş tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik olaylara maruz kalabilir, bazı kayıplar, sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutulmada olayları iyi kontrol etmelisiniz. Önemli girişimlerinizde bir sonraki tutulmaya kadar desteklenmeyebilirsiniz. Yine de sizi çok fazla etkileyecek, sorun çıkartacak bir tutulma olmayacak sevgili Balıklar. Değişkenliğiniz ve hayata adapte olmanızla birlikte olayları rahat karşılayabilirsiniz.
16 Şubat bazı organizasyonlarda kalıcı sağlam ilişkiler kurulabilir, 17 Şubat’ta kariyerinizde yanlış adımlara ve yönlendirilmelere dikkat edin. Birileri sizi kandırırsa bu toplum önünde gerçekşebilir.
18 Şubat itibarıyla kendinize olan güveniniz, iletişim becerileriniz yerine gelmeye başlıyor.Konuşmaktan, paylaşmaktan, fikirlerinizle dikkat çekmekten mutlu olabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bencilliğiniz yüksek olsa bile, yine de diğer insanlar için birşeyler yapmaktan geri durmayacaksınız.
21-25-27 Şubat önemli iş bağlantıları kuracak, doğru ilişkiler ve işler peşinde olacaksınız.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler