Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK BALIK burcu 16 Ekim 2017 yorumu
 


Bu haftabaşında iş hayatınızda güzel bir anlaşma devrede olabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hayatınızdaki güzel gelişmelerle beraber sorumluluklar sıkıntı olmaktan çıkabilir. Parasal yönden birçok işinizi bugünlerde halledebilirsiniz.

Salı günü Merkür Akrep burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla daha rahat anlaşacaksınız. Eğitimsel işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Sosyal medya alanlarınızda dış dünyaya açılmak, daha fazla yeni insanı kendinize çekmek için uygun günler.

Çarşamba günü karşınıza gelecek bir fırsat, ayaklarınızı yerden kesebilir. Bu fırsatla beraber eğitim, seyahat, hukuk, medya, ticari işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Karşınıza gelen seçenekler sizi heyecanlandırabilir.

Perşembe günü Terazi burcunda bir Yeniay oluşuyor. Bu yeniayla beraber, ortaklaşa maddi konular, eşinizin veya sevdiğiniz insanın parası ve mali giderler alanlarınızda yeni başlangıçlarınız gündeme gelebilir. Değişik ve dönüştürücü olaylar yaşayacağınız bir dönem içindesiniz yalnız bu yeniay zamanı bir alacağınızın gecikmesi, para akışını sağlamakta zorlanmanıza neden olabilir. Ya da eşinizle parasal konularda sürtüşmeler içinde olabilirsiniz. Para durumunuzu bu birkaç gün boyunca iyi dengelemelisiniz.

Pazar günü Mars’ın terazi burcuna geçmesiyle beraber ortaklaşa para alanlarınıza enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Bu alanlarda mücadeleleriniz artacak. Sevdiğiniz insanla para meselelerinize bu tarihten sonra özen göstermelisiniz. Bir kredi, borç, vergi konusu varsa ayrıntılarını iyi takip edin, riskten kaçının.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler