Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK BOĞA burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Ekim ayında etkili iş gücünüzle hayatınızın düzeni ve ritmi hızlanabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.
Yabancı ortamlarda, seyahatte, eğitim yerlerinde aşkı deneyimleyebilirsiniz.02-03 Ekim tarihlerinde özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir.
05 Ekim deki dolunay kadersel alanınızda gerçekleşecek. Bu Dolunay, biraz sert etkilere sahip bir Dolunay olduğu için beklenmedik konu ve olayların etrafınızda cereyan ettiğini görebilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Bir yandan da aşk hayatınızda oldukça romantik, etkili ve keyifli etkiler altında olabilirsiniz.

08-11 Ekim tarihlerinde özel hayatınızda dikkatli olun. Ortak parasal sorumluluklar yüzünden hayatınızdan aldığınız keyifte bozulmalar oluşabilir. Ya da sevdiğinizle bir seyahat planınızda beklenmedik engeller karşınıza gelebilir.
10 Ekimde Jüpiter sizin karşıt burcunuz olan Akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, evlilik ve özel hayatınızda oldukça keyifli ve şanslı etkiler altına giriyorsunuz. 1 yıl boyunca güzel ilişkiler, ikili ilişkilerde önemli adımlar atabileceksiniz. Ortaklı projelerinizde seçenekleriniz sizi çok mutlu edebilir.
14 Ekim ve sonrasında işlerinizin üzerine düşebilir, iş ilişkilerinizi dengenizle güzelleştirebilirsiniz. Yaşadığınız sorunları ve dengesizlikleri çözebilir, iş gücünüzde kararsız hareket etmezseniz daha verimli olabilirsiniz. Yine bu dönemde sağlığınızda gözle görülür güzel değişimler oluşabilir. Sağlığınıza daha fazla önem vereceksiniz. Bir yandan da tatlıya olan düşükünlüğünüz bu süreçte artabilir.
15-19 Ekim kafanıza göre davranma isteğinize, size söylenilenlere kolay karşı gelme arzunuza dikkat edin.
19 ekimdeki yeniay, sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek yani işinizle ilgili her tür konudaki yeni başlangıcınızı, adımlarınızı, plan ve projelerinizi ortaya koymak için hayatınızı destekleyecek. İşinizde süregelen sorunlar varsa bu yeniayla birlikte bardak dolabilir ve siz içinizde biriktirdiklerinizi dışarıya vurarak hareket edebilirsiniz.

22 Ekimden sonra iş alanlarınızda mücadeleci ve biraz da herkesi idare eden yönünüzle hareket edebilirsiniz. İşinizdeki hoşnutsuzlukları, sıkıntıları çözmek adına ilişkilerinizden fayda sağlayabilir ve kendi haklılığınızı insanlara göstermek için uğraşabilirsiniz. Yine bu dönemde sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Özellikle böbrek ve bel bölgesindeki problemler ortaya çıkabilir.

23 Ekimde özel hayatınız önem kazanırken, 26 ekim de özel ilişkilerinizde çok özel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde harika bir dönem ve hayat size gülümsüyor sevgili Boğalar.

24-28 Ekim sevdiğinizle seyahat programları yapmak ve sosyalleşmek adına olumlu günleriniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler