Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK BOĞA burcu 08 Ocak 2018 yorumu
 

Ocak Ayına yakın çevre alanlarınızda oluşan Dolunay’la merhaba diyeceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kendi iç gücünüzü, farkındalığınızı daha iyi kullanacağınız bir döneme giriyorsunuz, bilinç açılımlarınız, farkındalık gücünüz kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda sizi yukarıya taşıyabilir. Özel hayatınızdaki fırsatlar, partnerinizin hayatındaki güzel gelişmeler, parasal açılımlarınız bu ayı sizin için özel kılabilir.
02 Ocakta meydana gelen Dolunay, satış, reklam, pazarlama stratejileri, iletişim ve bilişim işleriniz için size göz kırpacak. Siz olaylara daha geniş bakmak isterken daha yakından takip etmeniz gereken işlerin üzerine eğilebilirsiniz. Yakın çevrenizde olup biten olaylara odaklanacaksınız.
11 Ocakta eğitim ve öğrenme alanlarınız artıyor. Özellikle yüksek eğitime, yurtdışı bağlantılı kurslara, seminerlere daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Öğrenmekten keyif alacağınız bir dönem. Daha az tanıdığınız insanlarla olan iletişiminiz hızlanabilir. İş hayatınızda, seyahat, hukuk, ticaret, medya konularında önemli konuşma ve görüşmeler karşınıza gelebilir.
17 Ocakta oluşan Yeniay, geleceğinizi ilgilendiren işleriniz adına harekete geçeceğiniz ve kararlar alacağınız bir Yeniay. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, hukuk, medya alanlarında bir işiniz varsa bu kararlarınızı başlatabilirsiniz.
18 Ocak ve sonrasında odak noktanız kariyeriniz olabilir. İş hayatınızda kendinizi ortaya koyacağınız, güçlü bağlantılarla yolunuzda ilerleyeceğiniz bir 3 haftalık döngü içine gireceksiniz. Bu süreçte patronlarınız veya üstlerinizle olan ilişkilerinizi güçlendirebilir, zam, terfi, prim gibi konuları konuşmak için uygun zamanlar içinde olabilirsiniz.

26 Ocak itibarıyla enerji alanınızı özel hayatınızdan ortaklı para işlerinize çevireceksiniz. Ortak birikimler, harcamalar, borçlar, ödemeler, vergi gibi konularda mücadeleleriniz artabilir. Hızlı ve düşünmeden atılacak adımlar bu konularda sizi zora sokabilir. Özgürlük duygunuzun yükselmesinden kaynaklı olarak başkalarıyla didişmemeye, tehlikeli yerlerde bulunmamaya özen gösterin.
31 Ocakta gerçekleşen Tam Ay Tutulması aile ve yuva alanlarınızı tetikliyor. Ailevi konularda bu tutulmayla beraber beklenmedik olaylar, hızlı ve duygusal kararlar devrede olabilir. Aile üyelerinizin hayatındaki değişimler sizin hayatınıza da yansıyabilir veya evinizle ilgili önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler