Son Dakika
AYLIK BOĞA burcu 03 Nisan 2018 yorumu
 

Nisan ayında bazı işlerinizde, seyahat, eğitime dayalı konularda adım atmakta zorlanabilir, bir takım işlerinizde engeller ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Sanki sizi engelleyen bir güç varmış gibi hissedecek, bastırılmış enerjinizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Özellikle uzak yolculuklarda ve seyahatte dikkatli olmanız gerekebilir. 02-04-05 Nisan bu anlamda dikkat çekiyor. Önemli işlerinizi bugünlere denk getirmemeye çalışın.

15 Nisan’da Merkür’ün düzelmesiyle beraber hem özel hayatınızda, hem de para alanlarınızda yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Artık yaşadıklarınız sonucunda neyi, nerde hatalı yaptığınızı, problemlerin neden kaynaklandığını biliyorsunuz. İşte şimdi onları düzeltmeniz için hayat size bir fırsat daha sunabilir.

16 Nisan’da oluşan Yeniay'la beraber kendinizi ve bilinçaltınızı yenilemek, ruhsal çalışmalarda bulunmak, kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmek için uygun bir zaman dilimine giriyorsunuz. Bu Yeniay’da hayatınızı etkileyecek önemli adımlardan kaçının algınızı kendinize ve iç dünyanıza yöneltin.

18 Nisan ve sonrası birkaç ay boyunca sorumluluk aldığınız eğitim hayatınızda bazı sorun ve problemler karşınıza gelebilir. Eskisi gibi olaylara sorumlulukla yaklaşamayabilirsiniz.

20 Nisan ve sonrasındaysa kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlıyor. Sağlıksız yaşamayı, bazı sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz. Kendinizi göstermek isteyecek, kimliğinizi ön plana çıkartacaksınız.

24 Nisan itibarıyla parasal konular önem kazanıyor. Paranızı ve kazançlarınızı arttırabilir, algınızı bu alana kaydırabilirsiniz. Para getirilerinizde güzel gelişmeler oluşabilir yalnız kısa vadeli ihtiyaçlara, kırtasiye, magazin, kitap ve gezilere yapacağınız harcamalarınızda devrede olacak.

30 Nisan’da oluşan Dolunay özel hayatınızda hassas duygusal kararları devreye sokabilir. Jüpiterden alacağınız desteklerle ilişkinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatındaki olaylarla uğraşmak öne çıkabilir. Taşınma, yeni bir anlaşma, sözleşme ortaya çıkabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler