Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK KOÇ burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Ekim ayı silkelendiğiniz ve olayları daha net göreceğiniz bir dönem sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Üzerinizden kalkan kararsızlıklarla güçlü birliktelikleri devreye sokacak 02-03 Ekim de güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Uğradığınız haksızlıklar varsa insanları kendi yanınıza çekebilir ve haklılığınız konusunda onları ikna edebilirsiniz.
İş alanlarınızda yurtdışı bağlantılı işlerinizde, bu alandaki ilişkilerinizde 08-11 Ekim tarihlerinde dikkatli olun, zorlanmalar karşısında öfkenizi kontrol edin.
10 Ekimde jüpiter ortaklaşa parasal alanınıza kayıyor. 1 yıl boyunca ortak para işlerinizde, partnerinizin parasal durumunda, vergi, kredi, faiz, miras, nafaka işlerinizde fırsatlar karşınıza gelebilir.
Sevdiğiniz insanın ailesiyle anlaşmazlıklar, güç gösterileri, birbirinize karşı yaklaşımınızda yönlendirici olmanız ilişkinizde sıkıntıları 09-10 Ekim de tetikleyebilir.
Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiyle beraber alacağınız gelecek sorumlulukları, esnek adımlar, kalıcı sonuçlar 13-16 Ekim karşınıza gelecek. İş hayatınızda seyahate, eğitime dayalı güzel bir ortaklık teklifi gündeme gelebilir.
14 ekim itibarıyla özel hayatınızda oldukça keyifli etkiler altına giriyorsunuz. sanıyorum dengenizi buluyorsunuz zira evliliğe adım atmak, ilişkinizi güzelleştirmek ve bir üst aşamaya geçirmek için istekleriniz yüksek olacak. Bu dönemde yalnız kalmak istemeyecek, her tür adımınızda sizi destekleyecek bir partnerin varlığına şükredeceksiniz.
17 Ekim de finansal konuları konuşmak, plan yapmak ve bu konularda belirli stratejiler geliştirmek isteyeceksiniz. Bu dönemde herşeyi yazılı hale dökmeye çalışın ve imzaladığınız belgeleri iyice okuyun.
19 Ekim deki yeniay, ilişkileriniz, özel hayatınızda dengeyi kurmak zor olacak. Gitgelleriniz yüzünden ilişkileriniz çıkmaza girebilir.
22 Ekim ilişki mücadelelerini devreye giriyor. Kendinizi karşı tarafın gözünden görecek, işlerinizi karşı tarafa göre halletmek isteyeceksiniz.
Ortaklaşa parasal konularda, maddi anlamda 24-26-28 Ekim tarihlerinde şartlar sizden yana olacak.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler