Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK KOÇ burcu 04 Aralık 2017 yorumu
 

Aralık ayı fikir ve düşüncelerinizin önem kazandığı, farklı kültürlerden etkilendiğiniz, gelecek sorumluluklarınızı oluşturduğunuz bir ay sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

Harekete geçtiğiniz her tür konuda işlerinizi bir an önce halledin zira 03 Aralık’ta merkür geriliyor. Yabancılarla yapılacak işlerinizde, hukuk, medya, yayıncılık alanlarınızda harekete geçmek yerine işlerinizi tamamlamak önemli olsun. Bu alanlarınızda bazı iletişim sıkıntılarınız devrede olabilir. Bu alandaki önemli sorumluluklar 06-15-16 aralık ta devrede.

09 Aralık sonrasında enerji alanlarınız değişiyor. Ortak parasal konularda mücadele ve uğraşlarınız devrede olabilir. Parasal konularda enerjinizi ortaya koyacaksınız.

18 Aralık’ta uzak yolculuklar, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, hukuk alanlarınızda bir yeniay oluşacak. Bu yeniay bu alandaki kararlarınızı devreye sokmanız için sizi kışkırtabilir yalnız 23 Aralık’ a kadar işlerinizi tamamlayın ve mümkünse 23 Aralık sonrası yenilikleri hayatınıza sokun.

20 aralık’tan sonra kariyer alanlarınıza geçen Satürn 7 yıllık dönemi size gözden geçirtecek. Önünüzdeki 2.5 yıl boyunca işinize ve kariyerinize odaklanacak, önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. 21- 25 Aralık ta önemli bir iş sorumluluğu omuzlarınıza binebilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler