Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK KOÇ burcu 16 Ekim 2017 yorumu
 

Bu haftabaşında geleceğiniz için önemli sorumlulukları istekle ve keyifle yapacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sevdiğinizle insanla başka bir şehire, ülkeye taşınmak, ortaklaşa işlerinizde önemli işlere kalkışmak adına hayat size göz kırpıyor.

Salı günü Merkür Akrep burcuna geçiyor. Bu tarih ve sonrası 2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Çözümsel yaklaşımlar içine gireceksiniz. Bilinmeyene olan merakınız bu dönemde artabilir.

Çarşamba günü şanslı günlerden. Günlük işlerinizde çevrenizdeki insanları etkilemesini başaracaksınız. Ortaklaşa parasal konularda şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Eşinizin veya partnerinizin hayatındaki parasal şanslar size mutluluk verecek.

Perşembe günü gece saatlerinde oluşan yeniay, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz alanınızda yeni başlangıçlarınızı karşınıza getirebilir. Özel ilişkilerinizde önemli kararlar devreye girebilir. Taşınmayla, ilişkilerle, ortaklıklarla ilgili kararlarınızı bu tarihten sonra yapabilirsiniz. Yalnız özel adımlarınızda tavır değişikliklerine, heyecan arzusuna dikkat etmelisiniz. Birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz.

Pazar günü Mars Terazi burcuna geçecek. Enerjinizi ve mücadele alanınızı ilişkilerinize veya ortaklı işlerinize yönelteceksiniz. Bu konularda harekete geçmek isteyebilir, bir yandan da bu alanlarda çeşitli sıkıntı ve sürtüşmeler yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler