Son Dakika
HAFTALIK KOÇ burcu 19 Şubat 2018 yorumu
 

Bu Pazartesi, duygusal olarak değişken ve farklı bir gün geçirebilirsiniz geçirebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde, değişik konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekecek. Uzak yerlerden alacağınız haberler bu haftabaşı sizi heyecanlandırabilir.

Haftaortasında kafanızdaki planları hayata geçirebilirsiniz. Disiplinli ve planlı atılacak adımlar kariyerinizde istediğiniz oluşumları karşınıza getirebilir. Kalıcı ve uzun vadeli adımlar atabilir, verdiğiniz sözleri tutmanın hazzını yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde gizli ve platonik olana bu hafta daha fazla ilgi duyacaksınız. Yine başka insanlara yardım etme isteğiniz ön plana çıkabilir. Kalbiniz boşsa gizli ilişkiler, çok ön plana çıkmayan ilişkiler daha çok ilginizi çekebilir.

Haftasonu yakın çevre ilişkilerinizde, yanınızda çalıştırdığınız insanların hayatında veya yanında çalıştığınız insanlara karşı daha fazla ilgili ve fedakar adımlarla ilerleyebilirsiniz. Dış ortamlarda çatışmalara ve anlaşmazlıklara dikkat edin.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler