Son Dakika
HAFTALIK KOÇ burcu 18 Haziran 2018 yorumu
 

İş yükünüz, günlük koşturmalarınız öğle saatlerinde öne çıkarken iş sorumluluklarınızı kolayca halletmek ruhen sizi rahatlatabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Arkadaşlarınız ve çevrenizden yana halletmeniz gereken konulara daha etkin ve rahat bir şekilde yaklaşacaksınız.

Salı günü Neptün’ün geri gitmeye başlamasıyla beraber yaşadığınız olaylarla derin duygusal bağlantılar sağlayacağınız, sezgiselliğinizi kendiniz için kullanacağınız bir döneme gireceksiniz. Yaratıcılığınız artabilir. Yine bugün ailevi konularda, emlak işlerinizde parasal olarak şanslı ve fırsatlı bir gün geçireceksiniz. Bu dönemde sosyal çevrenizde vakit harcamak yerine özel yaşantınıza, varsa çocuğunuza yatırım yapmak, sevginizi ön plana çıkartmak hayatınızda daha önemli olacak.

Perşembe günü güneş yengeç burcuna geçecek. Bir ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım, satımı, kiralama gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Evinize önem vermeniz gereken bir dönem olacak sevgili koçlar… Yine bu perşembe sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasında sorunlar ortaya çıkabilir. Dengenizi iyi sağlamalısınız.

Cumartesi günü aileniz arasındaki dengeler önem kazanıyor. Aile büyükleriniz veya partnerinizin ailesi arasındaki fikir çekişmelerine dikkat edin. Bir yandan da yardımseverliğiniz ön planda olabilir ama gün içinde dalgalanmalara dikkat edin.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler