Son Dakika
AYLIK KOVA burcu 08 Ocak 2018 yorumu
 

Ocak ayında kariyer ve iş alanlarınızdaki önemli şanslar ve fırsatlar devrede olurken, kendinizi kenara çekmek ve biraz dinlenmek isteyebilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar.
02 Ocak’ta devreye giren Dolunayla beraber iş ve hizmet alanlarınızda önemli bir takım sonuçlara ulaşabilirsiniz. Günlük iş akışınızda bir takım hassaslıklar ortaya çıkabilir. Bu dolunayda sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
02-03 Ocak’ta geri plandan yürüttüğünüz işlerden maddi getirileriniz olabilir. Yardımsever etkilerinizle bir derneğe veya yardım kurumuna bağışta bulunabilirsiniz.
07-08-09-10 Ocakta kariyer ve iş hayatınızda çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurtdışı işlerinizde karşınıza istediğiniz bir iş gelebilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda sizi harekete geçirecek etkileriniz çok yüksek sevgili Kovalar.
11 Ocak ve sonrasında iletişiminizde yavaşlayabilir. Geçtiğimiz dönemde yoruldunuz, çalıştınız şimdi biraz dinlenmek sizin de hakkınız. Siz elden ayaktan çekilince meydan boş kalmış misali bazı konuşmalar ve dedikodular yapılabilir. Bu dönemde önemli sırlarınızı ve planlarınızı kimseyle paylaşmamalı sadece kendi sezgilerinizi dinlemelisiniz.
13-14 Ocak yakın çevrenizdeki insanlarla bazı sürtüşmeler ve tartışmalar içine girebilirsiniz. Birbirinizi anlamak kolay olmayabilir. Sosyal medya üzerinde saldırılara uğrayabilir, iletişiminizde çok kolay tepkiler verebilirsiniz.
16 Ocak tarihinde kendi bilgeliğinizi, dönüştürme gücünüzü etrafınıza ve işinize etkili bir şekilde aktarabilirsiniz. İnsanlar sizin vereceğiniz tavsiyeleri dinleyebilirler, onlara güzel bir liderlik yapabilirsiniz.
17 Ocak yeniayı, ruhsal konuları, geri plana ittiğiniz psikolojik meselelerle uğraşmak için faydalı bir yeniay. Ama onun dışında kendinizi göstermek, ön plana çıkmak, yeni adımlar atmak için desteklenmeyeceksiniz.
18 Ocak’ta kendinizi önemseyeceğiniz, arkadaşlarınızla planlar yapacağınız, sosyalliğinizi arttıracağınız bir döngüye gireceksiniz. Kendinizi sevecek, önemseyecek ve başka insanları üzerinize mıknatıs gibi çekeceksiniz.
20 Ocak itibarıyla kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlıyor. İşleriniz ve özel hayatınız için savaşmaya ve bu alanlarda kendinizi ortaya koymaya hazırsınız.
20-24-25 Ocak, maddi konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kafanıza takılan bazı konuların üzerine gidecek ve uğraşılarınızın karşılığını bir işinizi geri almak veya bir işe başlamakla alacaksınız.
26 Ocak’ta Mars sosyal çevre alanlarınıza geçiyor. Uğraşılarınızı sosyal çevrenize, bu alandaki işlerinize, gelecek planlarınıza ideallerinize döndürüyorsunuz. Bu süreçte çevrenizi siz yönlendirebilir, gezi planları yapabilir, arkadaşlarınızla ufak tefek sürtüşmeler içine girebilirsiniz.
31 Ocakta oluşan Tam Ay tutulması özel hayatınızı, ikili ilişkilerinizi, ortaklaşa adımlarınızı tetikliyor. Bu alanlarda önemli kararlar alabilir, karşınıza gelecek olan olaylarla istediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Eşinizin hayatındaki gelişmeler, hızlı adımlar sizin hayatınızıda değiştirebilir. Önemli bir taşınma olayına girişebilirsiniz. Ortaklı bir takım projeler, hukuki konular önem kazanıyor.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler