Son Dakika
AYLIK KOVA burcu 03 Nisan 2018 yorumu
 

Nisan ayı iletişiminiz hızlı akarken, bazı sorunlar karşısında hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu anlamda 04-05 Nisan’da dikkatli olun.

02 Nisan’da yakın çevrenizde bulunan bir insanın zor bir olay veya durum içinde kalması muhtemel. O kişinin hayatında hapise düşmek, hastaneye kaldırılmak, veya bir işin sonlanması gibi konular devrede olabilir. Oluşan olaylar karşısında hemen tepki verebilir veya olumsuz düşünce şekliyle hayata bakabilirsiniz.

12-14 Nisan’da yardımseverliğiniz devrede. Ailenizdeki insanlara her yönden yardım etmek isteyecek, onları mutlu etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Toplum önünde insanlara vereceğiniz bilgi ve akıllar, herkes tarafından bu tarihlerde kabul görebilir.

15 Nisan’da Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık iletişiminizde rahatlayacaksınız sevgili Kovalar.

16 Nisan’daki Yeniay, girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına sizi mutlu edecek. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayara dayalı işlerinizde önemli adımlarınızı uygulayabilirsiniz.

16 Nisan’daki Yeniay’da, eğitim ve öğrenim hayatınızda almak istediğiniz bir takım kararlar, yeni dersler, kurslar varsa bu tarihten sonra adım atabilirsiniz.

18 Nisan’da Satürn gerilemeye başlıyor. Spiritüel konularda, psikolojik yönden, başkalarının hayatıyla ilgili konularda üstlendiğiniz sorumluluklarınızda zorlanmalar oluşabilir.

20 Nisan’dan sonra kendinizi ailenize adıyabilirsiniz. Aile büyüklerinizin yaşadıkları, deneyimleri sizi ilgilendirecek. Onlarla vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz.

24 Nisan’dan sonra keyfinizi arttıracaksınız. Bilgi alışverişi aşık olduğunuz insanla hızlanabilir. Öğrenmekten mutluluk duyacağınız bu dönemde hayatı keyifle algılamak isteyebilir, çocuğunuz varsa onunla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Çocuğunuz yoksa çocuklardan ve gençlerden daha güzel enerjiler alacaksınız.

30 Nisan’da oluşacak dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda hassas duygusal oluşumları karşınıza getirebilir. İşinizle ilgili konularda önemli kararlar alabilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler