Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK KOVA burcu 09 Ekim 2017 yorumu
 

Bu haftabaşı dış ortamlarda, eğitim veya seyahat konularında bazı fikirler ve düşünceler kafanıza takılabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Şüpheci ve derine giden yanlarınızla derin araştırmalar yapmak ve ince eleyip sık dokumak isteyeceksiniz. Salı günü iş alanlarınızda bazı işlerinizde beklenmedik gelişmeler oluşabilir. İş bozulmalarına, güç çekişmelerine açık olabilirsiniz.

Salı günü Jüpiter Akrep burcuna geçecek. Bu tarih itibarıyla harika bir döneme giriyorsunuz, bir kere kariyer ve iş alanlarınızda artık rüzgarı arkanıza alacak ve çok önemli açılımlar elde edeceksiniz. Kendinizi göstereceğiniz alanlarda şans sizden yana, çok konuşulacaksınız sevgili Kovalar.

Çarşamba günü, sosyal çevre sorumluluklarınız bazı ortak parasal işlerinizde sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Engeller ve blokajlar öfkenizi içinizde biriktirmenize neden olabilir. Tepkilerinizi iyi kontrol edin. Cuma günü geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde; eğitim, seyahatle ilgili konularda önemli anlaşmalar karşınıza çıkabilir. Bu anlaşmaların altına girebilir, geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

Cumartesi günü Venüs Terazi burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca, yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, ticaret alanlarınızda güzel ilişkiler kurabilir, tanımadığınız veya daha az tanıdınız insanlarla paylaşımınızı arttırabilirsiniz. Seyahat etme isteğiniz artacak. Akademik eğitim için de şanslı etkiler altındasınız. Pazar günü özel hayatınızda daha anlayışlı davranmanız gerekiyor. Yakın çevrenizde oluşan olaylar, uzun vadeli düşüncelerinizi ve fikirlerinizi etkiliyor. Sonuca varmayan görüşmelerinizi gözden geçirmelisiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler