Son Dakika
AYLIK YAY burcu 04 Şubat 2018 yorumu
 

Şubat ayının başında iletişime dayalı işleriniz için hızlanacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Ayrıca yakın çevrenizdeki insanlarla beraber yapacağınız planlar, projeler sizi mutlu edebilir.
03-04-11-14 Şubat tarihlerinde karşınıza değişik fırsatlı işler gelebilir. Düşündüğünüz ve hayal ettiğiniz konuların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde de yeni kapılar aralanabilir ama aşırı iyimserlikle, fazla abartarak bir takım adımlar atmanız sizi zorlayacak. Tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın.
11 Şubat itibarıyla eviniz ve ailenize kanalize olacaksınız. Sevdiklerinize ve aile büyüklerinize sevginizi, dostluğunuzu verebilirsiniz. Evinizde huzuru bulacak, misafirlerinizi daha çok evinizde ağırlayacaksınız. Boya, badana, tadilat ve tamirat yapmak için, dekorasyona işlerinize kalkışmak için önünüzde güzel bir 3 hafta var.
16 Şubat’ta oluşan Parçalı Güneş tutulması iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, eğitim, yayıncılık, radyo, televizyon, network alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu alanlardaki işlerinizde hızlı ve beklenmedik gelişmeler oluşabilir. Bu hızlı adımlar ve gelişmeler, yeni konularla sizi destekleyecek. Yine bu tutulmada yakın çevrenizdeki isnanların hayatında da önemli açılımlar oluşabilir. Yeni bir aşk, çocuk, sanatsal bir iş devreye girebilir.
Ev aile işlerinizde kadınlardan yana sorumluluklar güzel bir şekilde taşınırken, 17 Şubat’ta erkeklerden yana hayalkırıklıkları oluşabilir.
18 Şubat ve sonrasında aile hayatınızda kendinizi göstereceksiniz. İşlerinizi evinizden yürüteceğiniz gibi, aile ortamlarınızda boy gösterebilir ve yuvanızla ilgili işlerinize öncelik verebilirsiniz.
21-25-27 Şubat aile ortamlarınızda anlayışınız, fedakarlıklarınız yüksek görünüyor, bir yandan da parasal sorumluluklarınızı göz ardı etmeden hareket edeceksiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler