Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK YAY burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla olan iletişiminiz, davetler, organizasyonlar, etkinlikler Ekim ayında öne çıkabilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Sosyal ortamlarda kendinizi daha fazla öne çıkaracaksınız.

02-03 Ekim tarihlerinde iş hayatınızda güçlü getiriler altında olacaksınız. 05 Ekim’de toplum önünde ve kariyer işlerinizde herkes sizi konuşabilir, güzel etkiler karşısında hayatınızı bir tık daha yukarılara çekeceksiniz.

Yine 05 Ekimde oluşan Dolunay, aşk alanlarınızı hareketlendirebilir. Sosyal çevrenizin bu kadar hareketli olduğu bu dönemde özel yaşantınıza, varsa çocuğunuza daha fazla ilgi göstermelisiniz.

08-11 ekim de hayat sorumluluklarınız işlerinizde sizi rahat bırakmayabilir. İşlerinizde bu kadar güzel fırsatlar varken çok da memnun bir görüntü sergilemeyebilirsiniz. Bu aslında hayatla olan mücadelenizden ileri geliyor sevgili yaylar.

09-10 Ekim’de sosyal çevre ilişkilerinizde bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz. Parasal konuları ortamlarınızda konuşurken, inatçılığa ve güç çekişmelerine dikkat edin.

10 ekim den sonra yorulduğunuz noktalarda hayat sizi biraz geriye çekebilir. Bu dönemi bir dinlenme ve rahatlama dönemi olarak görmelisiniz.  Jüpiter Kadersel alanınıza giriyor. 2018 yılı ekim sonuna kadar her tür zorluktan korunacak, ruhsal konulara daha fazla önem vermeye başlayacaksınız.

14 Ekim itibarıyla arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlardan güzel faydalar sağlayacak, organizasyonlarda, toplum içinde çok konuşulacaksınız.

17 Ekimden sonra iletişiminizi biraz geriye çekebilirsiniz. Çok önemli girişimlerden uzak durmalı şimdi artık plan yapmalısınız. Yine her tür zorlanmalardan kolay sıyrılacaksınız. Sağlıkta da işlerinizde de hayat sizi koruyacak.

18-26 Ekim tarihleri geri planda durduğunuz işlerde şanslı tarihleriniz.

22 Ekimden sonra enerjinizi dikkatli kullanmalısınız. Enerjinizde düşüşler görülebilir. Bağışıklık sisteminiz düşük çalışacağından vitamin takviyelerinizi almayı ihmal etmeyin. Üreme, idrar yolları, boğaz bölgesi enfeksiyonlarına, balgamlı hastalıklara daha yatkın olabilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler