Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK YAY burcu 04 Aralık 2017 yorumu
 

Aralık ayında hayatınızı düzene koymanız, fiziki sağlığınızın sorumluluklarıyla yüzleşmeniz ve önemli adımlar atmanız gerekebilir sevgili yay ve yükselen Yaylar. Aralık başında özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasında gitgelleriniz, sıkışmalarınız ve enerji sorunlarınız devrede olabilir. Önemli işlerinizi 03 Aralık’a kadar tamamlamalısınız zira 03 Aralık’ta merkür son kez sizin burcunuzda geriliyor. Kişisel alanınızda gerileyeceği için önemli anlaşmalardan ve görüşmelerden 23 Aralık’a kadar kaçınmalı, bir girişimde bulunacaksanız şartları ve koşulları çok iyi değerlendirmelisiniz.
03 aralıktaki Dolunay özel hayatınızı ilgilendirecek. Bu Dolunay ile beraber özel hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokacaksınız. Hassas birkaç gün geçirebilirsiniz çünkü kendi hayatınıza bu kadar odaklı olduğunuz, bir sürü iş fırsatının ve güzel ilişkilerin devreye geldiği bu dönemde, özel hayatınıza biraz daha fazla özen göstermeniz gerekecek.
09 Aralık itibarıyla enerjinizi daha küçük ve kontrollü kullanmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Özel hayatınızı geri plana atabilirsiniz. Kendinize dönük olmanız, gelecek planlarınızı gözden geçirmeniz özel ilişkilerinizi zorlayabilir. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.
18 Aralık’taki yeniay sizin yeniayınız var olan işlerinizi düzene oturtmak ve tamamlamak için kullanabilirsiniz. Yeni adımlar ve başlangıçlar için 23 Aralık’ta merkür’ün düzelmesini beklemek daha iyi olabilir.
20 Aralıktan sonra tamamen rahatlayacaksınız, 2.5 yıl boyunca sizin burcunuzda dolaşan Satürn artık sizi rahat bırakacak. Satürn para alanlarınıza kayacak ve 2.5 yıl boyunca parasal alanda size çok şey öğretecek sevgili Yükselen Yaylar. Parasal konularda önemli sorumluluklar 25 Aralık’ta devrede. 21 Aralık’tan sonra parasal kazançlarınıza ve maddi konulara odaklanabilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler