Son Dakika
HAFTALIK YAY burcu 22 Ocak 2018 yorumu
 

Aşk hayatınızı, çocuğunuzla ilgili konuları bu haftabaşı yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Risk almanız gereken bu dönemde en ufak bir sorun ya da olumsuzluk sizi hemen aşağıya çekebilir. Duygusal yetersizlikten kaçının. Bu hafta takıntılarınızın sizi ele geçirmesine izin vermeyin.
Çarşamba günü maddi konularda oldukça net ve güçlü davranışlar sergileyebilirsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız, birşey satın alacaksanız kolay ikna olmayabilir, olayları ardında başka nedenler arayabilirsiniz.
Perşembe günü geri planda durduğunuz işlerde şansınız yüksek olacak. Bir kurumda veya şirkette çalışıyorsanız, yabancılarla yaptığınız işleriniz varsa bu alanlarda güzel gelişmeler karşınıza gelebilir. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle, maneviyatınızın güçlülüğüyle işlerinizde istediğiniz sonuçları yaratacaksınız.
Cuma günü mars yay burcuna geçecek. Enerjiniz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin kişisel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve isteksizlik, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakacak. Enerjiniz yerine gelmeye başlıyor. Hareketleneceksiniz, Düşünmeden adım atma, gezmek, dolaşmak, acelecilik hayatınızda artabilir. Kazalara ve sakarlıklara karşı enerjinizi iyi kontrol etmeye çalışmalısınız.
Pazar günü parasal harcamalarınızda, konuşmalarınızda bazı sorunlara ve anlaşmazlıklara hazır olmalısınız. Olaylara çok çabuk tepki verebilir, hayattan çabuk sıkılabilirsiniz. Sinirinizi ve öfkenizi kendinizden çıkarmayın.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler