Son Dakika
HAFTALIK YAY burcu 16 Nisan 2018 yorumu
 

Bu haftabaşı ve sonrasında aşk hayatınızda almak istediğiniz kararları uygulayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Çoçuk yapmak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Veya çocuğunuzun hayatıyla ilgili kararları almak için uygun olacaksınız. Beklenmedik farklı ve sıradışı olaylara açık olmalısınız.

Salı günü iş alanlarınızda parasal olarak kadınlardan göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Güzel işler yapabilirsiniz. Diğer yandan iş alanlarınızda abartılı ve çoşkulu tavırlarla hareket edecek, kendinizi fırsatlı ve şanslı göreceksiniz.

Çarşamba günü aşk hayatınızda beklenmedik ve sıra dışı olaylar daha çok ilginizi çekecek, sizi heyecanlandıracak. Var olan ilişkinizde bu hızlı hareketlenmeler biraz dengenizi sarsabilir. Yine bu Çarşamba günü itibarıyla Satürn, para evinizde gerilemesine başlayacak. Parasal konularda bazı sorun ve aksiliklere açık olacaksınız ya da yakın çevrenizin sorumluluklarıyla daha fazla uğraşmak sizi bir parça da olsa yorabilir. Bu tarihte özellikle hayatınızla ilgili girişimlerinizi kullanmak adına bazı fikirlerinizi ortaya dökmekten kaçınmayacaksınız sevgili Yaylar.

Cuma günü Güneş Boğa burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi iş ve hizmet alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça kendinizi ve güveninizi daha rahat kazanabilirsiniz. Sağlığınız sizin için önemli olmaya başlıyor. Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur deyimiyle hareket etmek bu bir ay boyunca önceliğiniz olmalı zira bazı konularda tembellik yapmak ön plana çıkabilir. Yine bu dönem içinde evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler