Son Dakika
AYLIK AKREP burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran ayında ortak parasal konuların üzerine eğilebilir, yatırımlarınız ve harcamalarınızı önemseyebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Tatil yapmak, seyahate gitmek için de bu ay biçilmiş kaftan.

01-02 Haziran’da seyahatleriniz, yabancılarla yapılacak olan işleriniz, ticari oluşumlarınız, medya alanlarınız güzel sonuçlar ve bu alanlardaki işlerinizin keyfi ile karşınıza geliyor.

06-07 Haziran’da harcamalarınızın yüksek olması hayal kırıklıklarınızı tetikleyebilir. Parasal olarak bugüne denk gelen harcamalarınız varsa yanıltıcı etkilerle yapabilirsiniz. Gereğinden fazla bir para elinizde çıkabilir.

12 Haziran ve sonrasında sosyal çevrenizle beraber gelecek adımlarınızı hızlandırabilir. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde, iş seyahatlerinizde, bulunacağınız ortamlarda ticari olarak faydalı ve işinize yarayacak işlerde bulunabilirsiniz. Yalnız defansif ve savunmacı yönlerinizle 16-23 Haziran’da dikkatli olun, olaylara duygusal değil mantıkla yaklaşın.

13 Haziran’da gerçekleşecek Yeniay parasal girişimleriniz ve kararlarınızı uygulatabilir. Bir borcun altına girmek, aracı bir kurumla çalışmak, vergi, sigorta işlerinizin, banka işlemlerinizin üzerine düşmek ve bu alanlardaki kararlarınızı uygulamak için harika bir dönem. Bu tarihten sonra kariyerinizde güzel ve organizasyon gücü yüksek ilişkiler içine gireceksiniz. Önemli insanlarla tanışabilir, üstlerinizle aranızdaki bağlantıyı kuvvetlendirebilirsiniz. Kendinizi göstermekten mutluluk duyacak, toplum insanı olmaktan zevk alacaksınız.

İşlerinizdeki hızlanma artarken, kuracağınız ilişkiler partnerinizle aranızı gerginleştirebilir. 15-21 Haziran’da anlaşmazlıklar görülüyor.

23-25 Haziran’da iş alanlarınızda destek görürken, 27 Haziran’da alacağınız haberler üzerinizde stres yaratabilir. Düşüncelerinizde negatif olmamaya çalışın.

26 Haziran’dan sonra ev ve aile alanlarınızda enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Geri gitmeye başlayan Mars, ailenizle bazı sürtüşmeleri ve sıkıntıları ortaya koyabilir. Aile hayatınızdaki erkeklerin hayatındaki sorunlar daha görünür olabilir ve onlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

28 Hazirandaki Dolunay, yakın çevrenizde olup biten konuları hızlandıracak. Küçük konularla, etrafınızdaki insanların duygusal sorunlarıyla uğraşmak, kardeşlerinizin ve akrabalarınızın hayatındaki streslerle mücadele etmek sizi yorabilir.

29 Haziran itibarıyla iletişiminizi, konuşmalarınızı kariyerinize yönlendireceksiniz. Önemli konuşma ve anlaşmalar oluşabilir. Diğer yandan aile hayatınızdaki olaylarla uğraşmak vaktinizden çalabilir sevgili Akrepler.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler