Son Dakika
AYLIK ASLAN burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran başında arkadaşlarınızla olan iletişiminiz hızlı akarken, bir yandan da aile hayatınızda yakın çevrenizin konularında büyük ilerlemeler kaydedebilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. 01-02 Haziran’ı bu anlamda kullanın.

06-07 Haziran bulunacağınız çevrelerde, bir ödeme veya parasal işinizde kandırılmalara ve kandırmaya açıksınız. Takım işlerinizde parasal konularda gözünüzü dört açın.

12 Haziran’dan sonra iletişiminizi kendinize ve ruh halinize yönlendirebilirsiniz. Bu dönemde fikirlerinizi kendinize saklamalısınız. Arkanızdan konuşan insanlar olabilir, arkadaşlarınız sizden habersiz iş çevirebilirler. Başkaları dertlerini size anlatabilir ve siz daha çok çevrenize ve ihtiyacı olan kişilere yardım etmek isteyeceksiniz.

13 Haziran’da oluşan Yeniay, gelecek planlarınızı, ideallerinizi, kurduğunuz hayalleri gerçekleştireceğiniz bir yeniay olacak. İş hayatınızdaki önemli değişimleri artık içinize sindirecek ve hayatın dinamiklerini rahat algılayacaksınız.

13 Haziran itibarıyla aynı zamanda Venüs’ten güzel etkiler almaya başlıyorsunuz. Kendinizi saçınızı, tarzınızı değiştirmek için önünüzde harika bir 3 hafta var. 15-21 Haziran tarihlerinde dikkatli olmak şartıyla diğer zamanlarda sosyalliğinizi ve fiziki değişimlerinizi özgür bir şekilde yaşamak isteyebilirsiniz.

21 Haziran’dan sonra ruhunuzu ve kendinizi dinlendireceksiniz. Önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir, size hafiflik veren işlerin ve kişilerin peşinden gidebilirsiniz.

26 Haziran’da Mars geriliyor. Mars sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda gerileyecek sevgili Aslanlar. Eşinizin hayatında bazı sorunlara açık bir dönem olabilir, evliliğinizde de bazı gerilimlere ve sıkıntılara açık olacaksınız. Ağustos ayının ortasına kadar mücadelenizi, uğraşınızı bu alanlarda verebilirsiniz. Bu dönemde yeni bir anlaşma yapmamalı, taşınmamalı ve önemli girişimlerde bulunmamalısınız.

28 Haziran’da oluşan Dolunay iş ve hizmet alanlarınızda hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Günlük hayatınızın ritminde ve sağlığınızda gitgeller yaşayabilirsiniz.

29 Haziran’dan sonra ifadenizde rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Artık plan ve projelerinizi rahatlıkla dillendirebilirsiniz. Ay sonunda bazı konuşmalarınızda özgür temalar vurgulu olabilir, başkalarının size dayattığı konulara tepkiniz yüksek olabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler