Son Dakika
YILLIK ASLAN burcu 05 Ocak 2017 yorumu
 

SEVGİLİ ASLANLAR, 2017 yılında, iletişim, reklam, satış, pazarlama, tanıtım, öğrenim ve bilgisayar alanlarınızda büyüyeceksiniz. Basın yayınla, gazetecilikle ilgili bir işe sahipseniz yaratıcı bir süreç içindesiniz. İnternet ve sosyal medyayla uğraşıyorsanız kolaylıkla diğer insanlar arasından sıyrılmayı başaracaksınız.

İletişiminiz artabilir, temas halinde olduğunuz kişilerden güzel açılımlar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda, çocuklarla olan ilişkilerinizde ve yaratıcılık alanlarınızda önemli dersler öğrenmeye devam edeceksiniz. Ağustos ayının son 10 günlük diliminde doğduysanız, bu sene hayat yaptıklarınızı sağlamlaştıracak ve size güven katacak. Kalıcı işler peşinde olacaksınız.

İŞ/PARA/KARİYER
Ocak ayında iş, hizmet ve sağlık konularınızda kendinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. 26 Şubat’taki tam Güneş tutulması, sizin ortaklaşa parasal alanlarınızı etkiliyor. Ortaklaşa işlerinizde sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. 12 Mart’ta oluşan dolunay, para konularına dikkatinizi vermenizi sağlayacak. Birkaç gün boyunca para alacak-verecek dengenizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

6 Temmuz’dan sonra iş görüşmelerinizi artıracaksınız. 14-19 Temmuz’da güzel anlaşmalar oluşabilir. 23 Temmuz’da kişisel girişimleriniz için harika bir yeniay gerçekleşecek. Projelerinizi uygulamaya geçirmenin tam zamanı. 21 Ağustos’taki tam Güneş tutulmasıysa hayatınızı olumlu yönde etkileyecek.

YANILGILARA DİKKAT
20-24-30 Eylül’de parasal işlerinizde yanılgı- lara açıksınız. 4 Kasım’da kariyerinizde önemli bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. 20 Aralık’tan sonra Satürn iş ve hizmet alanlarınızda 2.5 yıl boyunca sizi test etmeye başlayacak. İşinizi gözden geçirecek ve gerçekten sizi mutlu eden mesleğin, işlerin peşinden koşacaksınız.

FIRSATLARLA DOLU BİR YIL
4-17-24 Nisan’da özel yaşantınızda keyfiniz artıyor. Gelecek planlarınız, seyahatleriniz, beraber yapacağınız aktiviteler hızlanabilir. 11 Mayıs’ta aile hayatınıza odaklanmanız gerekebilir. 15-18 Haziran’da aşk hayatınıza dikkat edin. 7 Ağustos’ta parçalı Ay tutulması yaşanacak. İkili ilişkilerinizle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmelere hazır olmalısınız. Evlilik, söz, nişan, bir ilişkiye adım atma gibi kararlar ve beklenmedik bir taşınma söz konusu olabilir.

10 Ekim’den sonraki dönemde Jüpiter, ev ve aile alanlarınızda size çok güzel fırsatlar sunacak. 13 Kasım’da emlak konusunda bir teklif karşınıza gelebilir. Aşkla ilgili yeni kararlarınızı 18 Kasım’daki yeniayda devreye sokun. Aşk hayatınızda güzel konuşmalar 15 Aralık’ta devrede olacak. Önemli teklifler için 18 Aralık'ı bekleyin.

SAĞLIK
6 Nisan itibarıyla sağlığınızda ve yaşam enerjinizde bazı geri çekilmeler görülebilir. 4 Haziran’dan sonra sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutun ve vitaminlerinizi ihmal etmeyin.

21 Haziran’dan sonra sağ- lığınıza her zamankinden daha fazla özen gösterin. Enerjiniz düşük çalışacak. Ateşli hastalıklar ve enfeksiyon hastalıkları yaşayabilirsiniz. Bu durum bağışıklık sisteminizin çökmesinden kaynaklanabilir. Hayata karşı biraz isteksiz olacaksı- nız. 22 Temmuz’dan sonra enerjiniz artmaya başlıyor. Kendinizi güçlü ve kuvvetli hissedeceksiniz. Sıkıntı ve problemleriniz geride kalmaya başlayacak.

EĞİTİM
26 Şubat’taki parçalı Ay tutulmasıyla beraber eğitim ve öğrenim alanlarınız önem kazanıyor. Jüpiter’den aldığınız etkilerle eğitim ve öğrenim hayatınızda şanslı ve keyifli olacaksınız.

Öğrenmek ve eğitim sorunlarınıza çözümler bulmak kolay olacak. 4 Mart itibarıyla eğitiminizde bazı sorunlar karşınıza gelebilir. İlişkilerinizde yaşayacağınız sorunlar derslerinize ve eğitiminize kendinizi vermenizi zorlaştırabilir. Özellikle 8-10-11-19 Ekim tarihlerinde okul hayatınıza dikkat edin. Etrafınızda bir sürü olay dönebilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler