Son Dakika
AYLIK BAŞAK burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran ayında kariyer ve iş koşturmalarınız devam ederken, sosyal çevrenizin aranılan yıldızı sizi olacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Hayatınızda bir insan yoksa arkadaş ortamlarınızda tanışacağınız bir insanla güzel bir aşka yelken açabilirsiniz.
06-07 Haziran ortaklı işlerinizde ve kariyer adımlarınızda partnerinizden alacağınız tavsiyeler, adımlar yanıltıcı olabilir. Özel hayatınızda ve iş alanlarınızda hayal kırıklıkları oluşabilir.

12 Haziran’dan sonra organizasyonlar, davetler, aktiviteler hızlanmaya başlıyor. Arkadaş çevrenizle fikirlerinizi paylaşarak önemli işler peşinde koşturabilirsiniz. İşten elde edilecek gelirlerinizde duygusal yaklaşımlar sergilemeyin, mantığınız devrede olsun.
13 Haziran’da oluşan Yeniay’la birlikte kariyerinizde önemli açılımlar, önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Ya da yeni bir projenin adımları bu döngüde atılabilir. Unutmayın yeniay zamanı atacağımız adımları kalıcı sonuçlara taşıyabiliriz.

15- 21 Haziran’da fikirlerinizde, düşüncelerinizdeki değişim iş ve hizmet alanlarınıza yansıyabilir, bu alanlarda vereceğiniz tepkileri iyi kontrol etmelisiniz.

16-27 Haziran sosyal çevrenizdeki işlerinizde bazı sıkıntılara açık olacaksınız. Özel hayatınızdaki sorumluluklar sizi rahat bırakmayabilir.

26 Haziran’da Mars geriliyor. İş, hizmet alanlarınızda gerileyen Mars iş alanlarınızda enerjinizde sıkıntı ve problemler yaşatabilir. Beraber çalıştığınız insanların enerjilerinde, yanınızda çalıştırdığınız insanların hayatında sorunlara açıksınız. Bu dönemde yeni bir iş girişiminde bulunmayın.

26 Haziran’da gerileyen Mars, sağlığınızda bazı sorunları karşınıza getirebilir. Bu döngüde ağustos ayının ortasına kadar sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Sağlık harcamalarınızı kontrol edin.

28 Haziranda bir Dolunay oluşuyor. Bu dolunayda, aşk hayatınızda önemli hassas sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarla boğuşmak hayattan alacağınız keyfi azaltabilir.

29 Haziran’dan sonra kariyerinizde ve fiziki sağlığınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanacaksınız. Bu dönemde önemli işlerde bulunmayın, sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Geri plandan her şeyi gözlemleyip, planlarınızı ve gelecek dönem yapacaklarınızı oluşturmalısınız.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler