Son Dakika
AYLIK BOĞA burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran ayı özel hayatınızda karşılaşacağınız şanslı ve güzel etkilerle başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kalbiniz boşsa yakın çevrenizden bir insandan alacağınız teklifi 01-02 Haziran’da değerlendirebilirsiniz.

Maddi konularda aldanma etkinize 06-07 Haziran’da dikkat edin. Arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizdeki insanlar parasal konularda sizi yanlış yönlendirebilirler.

12 Haziran’dan sonra eğitim ve öğrenim konularına daha fazla vakit ayıracaksınız. Öğrenme isteğiniz artarken, iletişiminizde alınganlıklardan ve duygusallıktan kaçınmanız yerinde olabilir.

13 Haziran’da oluşan Yeniay, maddi konularda önemli kararlarınızı destekleyecek. Yeni bir eşya, mal veya mülk almak, yatırım yapmak istiyorsanız bu Yeniay’ı değerlendirin. Yine bu tarih itibarıyla evinize ve ailenize olan ilginiz artabilir. Dekorasyon, tadilat, tamirat gibi işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Evinizde misafir ağırlayabilir, bahçe veya mobilya düzenlemelerinde bulunabilirsiniz. Evinizde geçireceğiniz kaliteli zaman mutluluğunuzu ve iç dengenizi arttırabilir.

16-21 Haziran’a dikkat etmelisiniz. Eğitim hayatınızda alacağınız bazı sonuçlar canınızı sıkabilir veya siz böyle hissedebilirsiniz. Bu tarihlerde yakın çevrenizle olan ilişkilerinize ekstradan dikkat edin.

26 Haziran’da Mars gerilemeye başlıyor. Kariyer alanınızda gerilemeye başlayacak olan Mars, bu alanlarınızda bazı sıkıntıları karşınıza getirebilir. Bazı kayıplarla karşılaşabilir, iş hayatınızda erkeklerle olan işlerinizde sorunlarla uğraşabilirsiniz. 13Ağustos’a kadar kariyerinizde büyük adımlardan, ilerlemelerden kaçının. Kurumsal işlerinizde ve kariyerinizde ortağınız varsa onlardan yana sıkıntılarınız devrede olacak.

28 Haziran’da oluşan Dolunay, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, hukuk alanlarınızda stresli olayları hayatınıza taşıyabilir. Bu konularda inişli çıkışlı bir grafik sergileyebilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki oluşumlara odaklanacaksınız.

29 Haziran’dan sonra ailenizle, aile bireylerinizle olan iletişiminiz hızlanabilir. Onlara daha fazla ilgi göstermeniz ve onların meseleleriyle ilgilenmeniz öne çıkabilir. Yine emlak alım, satım, kiralama veya yer değiştirme gibi konuları konuşacak ve görüşmeler yapacaksınız.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler