Son Dakika
AYLIK KOVA burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran başında iş hayatınızda ve vereceğiniz hizmetlerde işinizi önemsemeniz yeni iş getirilerini ve teklifleri hayatınıza taşıyabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Siz etrafınıza verdikçe, onlarla kazanımlarınızı paylaştıkça şanslarınızı da ikiye katlayacaksınız.
06-07 Haziran’da aşk hayatınıza ve keyfinize yapacağınız harcamalarınız yüksek ve yanıltıcı olabilir. Kendi ihtiyaçlarınızın dışındaki her şeye odaklanabilirsiniz.

12 Haziran’dan sonra iş ve hizmet alanlarınızda görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. İş başvurusunda bulunmak, yeni projeler üretmek, iş alanlarınızı düzenlemek için güzel zamanlar. Doktor kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız.

13 Haziran’da oluşan Yeniay aşk hayatınız, varsa çocuğunuzla ilgili kararları hızlandırabilir. Sanatsal veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde önemli kararlar, spora başlamak için alacağınız kararlar uzun soluklu olabilir. Ev ve aile hayatınızda da bu yeniay yeniliklerden hoşlanacaksınız.

İş, güç , özel hayat derken 13 haziran ve sonrasında sevdiğiniz insana biraz özen göstermelisiniz. Venüs bu alanlarınızda sizi desteklerken her şeyin güllük gülistanlık olacağını düşünmeyin. Kendi hayatınızda almak istediğiniz kararlar, 15-21 Haziran’da sizi sevdiğinizle karşı karşıya getirebilir.

16-23 Haziran’a iş ve hizmet alanlarınızda oluşacak fikir ayrıılıkları ve gerginlikler konusunda dikkat etmelisiniz.

26 Haziran’da Mars sizin burcunuzda gerilemeye başlıyor. Girişimleriniz, önemli adımlarınız için Ağustos ayının ortalarına kadar önemli adımlar atmamalısınız. İletişimsel işlerinizde, yakın çevrenizde beraber hareket ettiğiniz insanlarla bu dönem enerjiniz tutmayabilir. Başlangıçlar için acele ederseniz, ileride mars düzeldiğinde daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi koruyun.

28 Haziran’da yaşayacaklarınızla beraber neyin neden olduğunu çok net bir şekilde anlayabilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir ve siz bu olayla profesyonelce yüzleşmek durumundasınız sevgili Kovalar.

29 Haziran’da iş birlikteliklerinize önem verecek, yaşadıklarınızı sevdiğiniz insana anlatarak rahatlayacaksınız. Bu dönemde ilişki sorunlarınızı da masaya yatırabilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler