Son Dakika
AYLIK OĞLAK burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran başında sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle sevdiğiniz insana evlilik teklifinde bulunabilirsiniz sevgili Oğlak veya yükselen Oğlaklar. Ya da yapacağınız bir plan karşı tarafın hoşuna gidebilir. 01-02 Haziran bu anlamda destekleniyorsunuz.

06-07 Haziran’da iş hayatınızda ve çevrenizle ilgili konularda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Gerçekçilikten uzaklaşmayın, söylenilenlere körü körüne inanmayın.

12 Haziran’dan sonra sevdiğinizle iletişiminiz artabilir. Geleceğinizle ilgili önemli konuşmalar içine girebilirsiniz.

13 Haziran’da oluşan Yeniay iş, hizmet alanlarınızda, sağlık konularında kararlarınızı hızlandıracak. Yeni bir işe başlamak, iş değiştirmek, başvuruda bulunmak, eleman almak için bu Yeniay'ı kullanın. Sağlığınızla ilgili verilecek önemli konuları hareketlendirebilirsiniz.

16-27 Haziran sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay görünmüyor. İlişkinizde var olan stresli konular bu günlerde hortlayabilir. Birbirinizi anlamakta ve sevginizi göstermekte zorlanabilirsiniz.

26 Haziran’da Mars para alanlarınızda geriliyor. Ağustos ortasına kadar Mars maddi konularda sıkıntı ve sorunlar yaşayabilir. Para harcamalarınız yüksek olabilir veya bu dönemde başlattığınız işlerden istediğiniz sonuçları almakta zorlanabilirsiniz. Bu tarih aralığında yeni bir ticari oluşumu, maddi bir işi, yatırımı başlatmayın. Harcamalarınıza dikkat edin.

Hayatınızı ilgilendirecek önemli kararları, sonuçları 28 Haziran’da oluşan Dolunayla beraber alacaksınız. Duygusal sonuçlar, özel hayatınızı işin içine alacak kararlar devrede olabilir.

29 Haziran’dan sonra ortak parasal konuları konuşacak, kredi, vergi, faiz, borç alacak verecek dengesini hayatınızda oturtmaya uğraşacaksınız.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler