Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları... ( 29 Aralık 2016)

    Bugün saat 09.53’te Oğlak burcunda bir yeniay oluşuyor. İşimiz ve finansal durumumuzla ilgili düzenlemeler devreye girebilir. Bu yeniayda Merkür gerilediğinden önemli başlangıçlar yapmak yerine, daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış işlerimizi nihayete erdirebiliriz.

    KOÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yeniay kariyer ve iş alanlarınızda yapmanız gerekenler için sizi harekete geçirecek. Yarım kalmış işlerinizi nihayete erdirmelisiniz

    BOĞAGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    REKLAM

    Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuk temaları öne çıkacak. Bu alanlarda tamamlamadığınız işleri bitirebilirsiniz

    İKİZLERGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bu yeniayda, Merkür’ün gerilemesini unutmadan daha önceden konuşulmuş birtakım parasal konularda harekete geçmelisiniz.

    YENGEÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Özel hayatınızla, evliliğinizle, ilişkilerinizle ilgili başlangıçlar yapmaktan kaçının. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için enerji harcayın.

    ASLANGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İşinizle ilgili konularda önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bitirilmesi gereken projeleriniz varsa bu projelerinizi sonlandırın

    BAŞAKGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yeniay, aşk hayatınızda önemli kararları karşınıza getirebilir. Çocuğunuzla ilgili daha önceden planladığınız konuları devreye sokun.

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    REKLAM

    Yeniay ev, aile ve yuva alanlarınızdaki kararlarınızı hayatınıza getirecek. Konuşulmuş ama gerçekleşmemiş işlerle ilgilenin.

    AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İletişimsel konularda hızlı kararlar karşınıza gelecek. Merkür’ün gerilediğini düşünürsek çok önemli adımlardan kaçınmalısınız.

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Parayla ilgili konularda karar vermek istiyorsunuz. 8 Ocak’a kadar daha önceden iş yaptığınız insanlarla ilerlemek yararınıza olacak.

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yeni adımlardan uzak durmalı, planlarınızı daha iyi bir şekilde oluşturmalısınız. Bu yeniayda önemli anlaşmalar yapmayın.

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bu dönemi plan yapma dönemi olarak kullanın. Planlarınızı iyice gözden geçirin ve etrafınızı dikkatlice izleyip gözlemleyin.

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yeniay, sosyal çevre alanınızda gerçekleşiyor. Bitirilmemiş ve tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.

    REKLAM

    HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ