Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları... (11 Ağustos 2017)

    BAŞIMIZA NELER GELECEK?

    Bugün ve yarın Ay, Koç burcunda dolaşıyor. Beyin sistemimiz uyarılıyor. Koç burcu baş, beyin, göz ve saçları temsil ettiğinden baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Özellikle estetik operasyonlardan uzak durmalıyız. Bu günlerde protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Sakarlıklara, düşmelere ve çarpmalara dikkat edelim.

    KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Dinamik ve hareketli duruşunuz, etrafınızdaki kişiler tarafından pozitif algılanmayabilir. Sizin için alışılmışın dışında kalan bu davranışlarınız sebebiyle biraz bencil algılanma ihtimaliniz olabilir.

    REKLAM

    BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız paraya dayalı konuşmalar her zamankine oranla fazla olabilir. Çevrenizdeki insanlarla oldukça iyi anlaşıyorsunuz. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

    İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Özel hayatınızda, sevdiğinizle hareketli bir gün sizi bekliyor. Sevgilinizle arkadaş çevrenizde bir araya gelebilir, güzel bir gün geçirebilirsiniz. Harcamalarda savurganlığa kaçma eğiliminiz yüksek.

    YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yakınlaşmak ve ilişkiye biraz da anlam katmak için bir adım atmaktan korkmayın. Sevgiliniz ile aranızdaki sürtüşmeleri, birbirinize zıt düşmenize sebep olan pürüzleri bir kenara bırakmalısınız.

    ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Farklı kültürleri, size uzak görünen insanları tanımak, asıl ilginizi çeken şey olabilir. Bu merakınızı doyuracak seyahatlerde olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla olan paylaşımlarınız artabilir.

    REKLAM

    BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Aile konularında, güçlü ve planlı iletişim becerilerinizden faydalanarak, akşama kadar halledilmesi gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Misafir ağırlayabilir ya da misafirliklerde bulunabilirsiniz.

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugünün keyfini çıkarmaya odaklandığınızda, yenilendiğinizi ve dinlenmiş hissettiğinizi göreceksiniz. Özel hayatınızda, ilişkide olduğunuz insana karşı anlayışı elden bırakmayın.

    AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bir süredir ertelemekte olduğunuz ama artık halledilme zamanı gelmiş olan işlerinizle uğraşabilirsiniz. Öte yandan, ani karar değişiklikleri kendiniz için yaptığınız programın ilerlemesini zorlaştırabilir.

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Kendinizi iyi hissettiğiniz, neşeli, ortamlarda bulunacaksınız. Duygusal alanlarda, ihtiyaçlarınız ön plana çıkabilir. Ani ve hiç beklemediğiniz birtakım olayların sizi heyecanlandırmasına hazır olun.

    REKLAM

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Evinizde misafir ağırlamak ya da misafir olacağınız ortamlar içinde bulunmak söz konusu olabilir. Fakat tüm bu faaliyetler her zamankinden farklı veya umulmadık bir şekilde gerçekleşebilir.

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Kafanızda dolanıp duran düşünceler ve sizi yönlendirmek isteyen çeşitli duygularınız, hareketlerinizden çok daha hızlı olabilir. Bazen iki kere düşünmek, günü kurtaran hamle olabilir.

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yaptığınız çeşitli alışverişlerde fazla açılmaya ve hesapsız hareket etmeye meyillisiniz. Harcamalarınızın arttığı bir dönemde olduğunuz için planlı ve dikkatli alımlar yapmaya çalışın.

    Hande Kazanova / Habertürk Magazin

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ