ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Festival, 22. yılında caz müziğini ve tasarımı sevenlerin ilgisini çekecek bir yarışma ile başlıyor. 22. Akbank Caz Festivali boyunca müzisyenler ve festival ekibi tarafından giyilecek festival tişörtünün tasarımı, Facebook üzerinden gerçekleşen Tişört TasarlıCAZ! yarışması ile belirlenecek.

Akbank Sanat Facebook sayfası üzerinde müzik ve tasarıma ilgi duyan herkesin zevkle vakit geçirebileceği  yarışma, festivalin ruhunu yansıtacak tüm Facebook kullanıcılarının katılımına açık. Katılımcılar uygulamadaki caz enstrümanlarını kullanarak yarattıkları müziğin renk ve desenlerinden oluşan tişört tasarımlarıyla yarışmaya katılabilecekler.

10 Eylül’de sona erecek yarışmada tüm tasarımlar Ayşe Arman, Ece Sükan, Hakan Öztürk, Oben Budak, Özge Sarıkadılar, Zeynep Tosun, Tülin Kermen, Koray Caner Özturk, Melis Danişmend, Alp Ersönmez’in aralarında yer aldığı jüri üyeleri  tarafından değerlendirilecek ve en çok beğenilen tasarım, resmi festival tişörtü olarak seçilecek.

Yarışmada seçilen ilk üç tasarımın sahiplerinin yanı sıra tasarımlara oy veren Facebook kullanıcıları arasında yapılacak çekiliş ile belirlenen 20 kişi de çeşitli ödüller ve 22. Akbank Caz Festivali’nde yer alacak konserlere davetiye kazanacak.

22. Akbank Caz Festivali'ne imzanızı atmak ya da tasarımlara oy vermek için www.facebook.com/AkbankSanat sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  • akbank caz festivali
  • tasarım

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000