KATEGORİLER

Yazının devamını okumak için tıklayınız...

Volkan Şen

7 Temmuz 1987 doğumlu Volkan Şen, Fenerbahçe'de ve Milli Takım'da sağ açık mevkinde görev yapmaktadır.

2005 yılında Bursaspor altyapısında iken profesyonel sözleşme imzalayan Volkan Şen, 2007-2008 sezonunda Bursaspor A takımına yükseldi.

Ertuğrul Sağlam'ın oyuncuyla yaşadığı problemler sonrasında süresiz kadro dışı bırakılan Volkan Şen, bir süre futbol oynamadan kulüp arayışına girdi. Trabzonspor'un futbolcu için ideal bir bonservis önermesi üzerine, Trabzonspor Bursaspor'un teklifini uygun bulup oyuncuyu 2011 yılında transfer etmiş oldu.

Trabzonspor'da sallantılı dönem geçiren Volkan Şen, bir taraftarın annesine küfür etmesiyle sahadan kendi isteğiyle ağlayarak ayrılmış ve bu olayın üzerine Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu tarafından süresiz kadro dışı bırakılmıştır.

2014-2015 sezonunda futbol yeteneğinin mimarisi Bursaspor'a tekrar dönen Volkan, 43 maçta 12 gol kaydetmiş, fakat ayrılmaya niyetlendiği için antrenmanlara çıkmayıp kadro dışı kalmıştır. Ardından Fenerbahçe ile görüşmeye başlayan Volkan Şen, Sarı Lacivertliler ile anlaşıp takıma katılan 3'ncü Bursasporlu Futbolcu olmuştur.

Volkan Şen Haberleri